Lőrinci Kitartás - Prókátor SE 2-0 2015.04.04

Lőrinci Kitartás - Prókátor SE 2-0 (0-0)

Beküldött beszámoló

/LŐRINCI KITARTÁS SPORTEGYESÜLET/

Gólszerzőink: Zsludov Tamás (Vakulya Ákos), Molnár Simon (Zsludov Tamás)
A csapat: Boros Gergő - Kulcsár Dániel, Kovács Roland, Perei Dávid - Velis Márk(Gendur Ákos), Fáró András(Tóth Balázs), Zsludov Péter(Kovács Tamás), Vakulya Ákos, Zsludov Tamás - Szegedi Péter(Molnár Simon), Pölcz Adrián(Daliman Balázs) Török Pál

A mérkőzés első 20 percében a jelenlegi első helyezett irányított, több helyzetet is kialakított, azonban ezeket védelmünk hárítani tudta. A következő 25 percben kiegyenlítődött a játék, mi is többször gólt szerezhettünk volna. Többek közt Pölcz Adrián kapufája révén járt a legközelebb a gólhoz. A második félidő kezdete után egy számunkra igen nehéz 25 perc következett. Az elején ugyan nekünk volt két szép helyzetünk, de ezután a Prókátor gyakorolt nagyobb nyomást, ők birtokolták többet a labdát.

Voltak helyzeteink Pölcz Adrián, Szegedi Péter, Zsludov Tamás és Vakulya Ákos révén is azonban értékesíteni nem tudtuk őket. Szerencsére ellenfelünk is csak kapufáig jutott. Ezután jött a mérkőzés egyik legszebb jelenete, amikor Vakulya Ákos passza után Zsludov Tamás cselezte át magát 3 védőn majd a kapus lábai közt a kapuba talált. A bekapott gól megzavarta ellenfelünket, amit mi kihasználtunk. Velis Márk indította Zsludov Tamást, aki szöktette magát majd ballal ívelt középre, ahol érkezett Molnár Simon és a kapuba talált. A hátralévő percekben ellenfelünk tudott ugyan helyzeteket kialakítani, de gólt nem tudott szerezni, így 2-0 ra megvertük a jelenlegi bajnokjelöltet.
Jár a gratuláció minden egyes játékosnak/csapattagnak/csapatnál dolgozónak/szurkolónak! Köszönjük mindenkinek, aki kilátogatott vagy bármilyen módon hozzásegített minket ehhez az eredményhez!