BLSZ4. 3. csoport

Beküldött beszámoló

A 17. fordulóban a Respect  fogadta a Hercules SE csapatát.

Tavaly egy fordulatos mérkőzésen sikerült nyernie a Herkának 3:2-re.

Az előző fordulóban a hazaiaknak 10 meccses nyeretlenségi sorozata szakadt meg, így reménykedhettek most is a pontszerzésben, míg a vendégek folytatni akarták győzelmi sorozatukat.

A meccs rosszul kezdődött a Respect számára, hiszen Sügi 15 perc alatt duplázni tudott.(0:2)

Szépen játszottak a vendégek az első 15 percben, majd a kétgólos előny után mintha megálltak volna, és még az első félidőben sikerült kiegyenlítenie a Respectnek. Sőt uralni is tudta a játékot a hazai csapat.(2:2)

A második félidőben újabb kétgólos különbséget sikerült szereznie a Herkának. (2:4),de nem tudta sokáig megőrizni és szépített az ellenfél.(3:4)

Végül Sügi biztosította be a listavezető győzelmét a 83.percben.

Egy jó mérkőzést láthattunk, ahol a feljutásra esélyes csapat annak köszönheti győzelmét, hogy kitudta használni a helyzeteit.

A mérkőzés embere: Bagó József(Sügi) 5 góljának köszönhetően!

A következő fordulóban Hercules SE - ARK SE mérkőzést játszanak.