BLSZ4. 3.csoport

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Beküldött beszámoló

A BLSZ4. 3. csoportjának 15. fordulóban a Hangos SE fogadta a Hercules csapatát.
Ősszel 5:0-ás diadalt aratott a Herka, ám ez tudjuk, hogy minden meccs más, így ez most tavasszal már semmit sem jelent.
Egy héttel korábban a Hangos 5:1-re verte a BMC-t, ami némi erőt adhatott nekik, Míg a feljutásért küzdő Hercules szép játékkal, ám rengeteg kihagyott helyzet után óriási hajrában 0-2-ről fordítva verte 3-2-re az Amatőr SE csapatát.

A mérkőzés esélyesei a vendégek voltak, ám az első félidőben nem tudta a Hercules a tőle megszokott mezőnyjátékot produkálni. Több veszélyes helyzete is volt a Hangosnak, amiből gólt érhettek volna el.
A Herculesnek is voltak lehetőségei, de a háló a másik oldalon sem zörrent meg. Egészen a 25. percig, amikor Ahmed egy kontratámadás során kiugratta Bagó Józsefet "Sügit" aki ziccerben a hosszú sarokba helyezett.(0-1)
Hét perccel később jött a második vendéggól. Sügi végzett el egy szögletet, melyet Kertész Norbert fejelt az ötösről a kapu közepébe védhetetlenül. (0-2)

Az újabb gólra ismét nem kellett sokat várni a 34. percben Ahmed húzta meg a szélen és találta magát ziccerbe. Nem is hibázott. (0-3)
A 39.percben egy tizenhatoson belüli szituációnál a játékvezető büntetőt ítélt a hazaiknak. Melyet Gréczi János értékesített. A tizenegyes megadható volt. 1-3
A 2.félidőben már csak bebiztosította a vendégcsapat a győzelmét.
A 75. percben Sügi vitte a labdát ziccerig, de elcselezte magát, a lecsorgó labdát viszont Ahmed a hálóba vágta. (1-4)
Akadt még pár ordító helyzet a Herkától, viszont gól már nem született.

A mérkőzés legjobbja Ahmed volt, aki 2 góllal és 1 gólpasszal járult hozzá a Hercules sikeréhez. Bár a védelem is hasonlóan jól teljesített. A vendégek középpálya kissé lyukas volt és ennek köszönhetően tudott a Hangos SE olykor-olykor helyzetbe kerülni. Összességében megérdemelten győzött a Herka!
A hétvégén így élre állt a Hercules SE a BLSZ 4/3. csoportjában .Igaz, ideiglenesen, mivel a második Hidegkút két mérkőzéssel kevesebbet játszott, és a két csapat közözz csak egy pont a különbség, de lélektanilag ez némi nyomást helyezhet az őszi bajnokra.

A következő fordulóban Hercules SE - B.R.S.C. mérkőzést rendeznek:
2015.03.28 - Szombat 15:00 Budapest, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Spp.

Minden BLSZ3-as és BLSZ4-es csapattól szívesen fogadjuk a beszámolókat, képeket, videókat email címünkre vagy facebook elérhetőségünkre!

Elérhetőségek:

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.