budai xi se100x100

A Buda XI. otthon tartotta a 3 pontot a BÜSKE ellen!

Budai XI. SE - BÜSKE 2-1 (0-1)

BLSZ3. 2. csoport

Az első félidőgyenge iramú játékot hozott. Labdatartásban a BÜSKE ellenfele fölé nőtt, de helyzetekben ez nem mutatkozott meg. A vezetést egy oldalvonal mellől megítélt szabadrúgás hozta meg a vendégcsapatnak. László Péter tekerte a kapu elé, a hazaiak kapusa rosszul számította ki a labda ívét, így az mások érintése nélkül hullott a kapuba. (0-1)

A második félidőre, mintha védekezőbb taktikával jött volna ki az ügyvédek csapata, és ez végül megbosszulta magát. A Budai XI folyamatosan kezdte átvenni a játék irányítását aminek köszönhetően jött is az egyenlítés. A 66. percben Sztranyovszky Gábor kapott szép indítást, eltolta a kapus mellett is és a visszafutó védők előtt még a hálóba juttatta a labdát. (1-1)

A hazaiak ezután sem álltak le. A játékot ők kontrollálták, de helyzetet nem tudtak kialakítani. A mérkőzés végén mégis begyötörték a győztes gólt! Császár Gáspár rosszul sikerült lövése keresztbe gurult a kapu előtt, amit végül a végig jól játszó Szakolczai-Sándor Kristóf közelről a kapuba bombázott. (2-1)
A BÜSKE ezután nem tudott már váltani, így elvesztette a mérkőzést.
Mindkét csapat egy-egy félidőben jobban játszott az ellenfelénél, így a döntetlen igazságosabb lett volna, de a helyzeteikkel jobban bánó hazaiak mégis otthon tartották a 3 pontot.

Minden BLSZ3-as és BLSZ4-es csapattól szívesen fogadjuk a beszámolókat, képeket, videókat email címünkre vagy facebook elérhetőségünkre!

Elérhetőségek:

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.