Kispest SE - CSHC '94 FC 3-3 2015.03.14

cshc kispestse2

Két kiállítást és 6 gólt hozott a BLSZ3. 2. csoportjában a Kispest SE és a CSHC '94 FC mérkőzése. A vendégeknél mezőnyjátékos védett, de így is nagyon közel álltak a sikerhez.

Kispest SE -CSHC '94 FC 3-3

BLSZ3. 2. csoport

14. forduló

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

Beküldött beszámoló

A mérkőzés alakulása:

A 13. percben egy szögletre Takács Gábor érkezett remekül, a kapus körüli tömegben ő ugrott a legmagasabbra és befejelte a CSHC vezető gólját. 1-0

A 20. percben a túloldalon is egy sarokrúgás okozott gondot, Csucsi Nándor beívelését a mezőnyjátékosból lett vészkapus, Simon Tamás a hálóba ütötte. 1-1

A félidő végén egy gyors kontrát vezetett a vendégcsapat, és visszavette az előnyt. Horváth Gábor ugratta ki Tyukodi Tibort, aki Huszár Attilának centerezett, ő pedig szépen kilőtte a hosszú sarkot. 2-1

A szünet után nem tartott sokáig a Csepel Hungary előnye.
Horváth szabálytalankodott Kozma ellen, remek helyről végezhetett el szabadrúgást a hazai csapat. Kovács Kornél labdája elment a sorfal között, és a hálóban kötött ki. 2-2

Az 58. percben Huszár Attila szépen tisztára játszotta magát egy csellel, a tizenhatoson belül azonban szabálytalankodtak vele szemben! Jött a büntető, amelyet Halászi Dániel magabiztosan értékesített, Gaál Levente hiába érezte, hogy hova lövi a labdát a CSHC játékosa. 2-3

A tizenegyes előtt még a szabálytalanságot elkövető Dajka Balázst kiállította a játékvezető. Előbb a szabálytalanságért kapott sárgát, majd reklamálásért.

A 65. percben egy becsúszás után Horváth Gábor is megkapta második sárga lapját, és a pirost, így 10-10 emberrel folytatták a csapatok.

Amikor már mindenki azt hitte, hogy a vendégek megnyerik a mérkőzést, a 93. percben egy szabadrúgásra Novoszádi Pál érkezett, és befejelte az egyenlítést jelentő gólt! 3-3

A döntetlen után a CSHC a 9. helyről, míg a Kispest SE a 10. pozícióból várhatja a következő fordulót!

Minden BLSZ3-as és BLSZ4-es csapattól szívesen fogadjuk a beszámolókat, képeket, videókat email címünkre vagy facebook elérhetőségünkre!

Elérhetőségek:

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.