Lőrinci Kitartás - FC Pifu 1-0 2015.03.14

lorinc pifu

Sajnos az idő nem kedvezett a játéknak, vizes volt a műfű, így sokszor megcsúsztak az indítások, de azért izgalmas mérkőzést játszottak a csapatok.

Lőrinci Kitartás - FC Pifu 1-0

BLSZ4. 1. csoport

Beküldött beszámoló

Írta: Zsludov Péter, a Lőrinci kitartás játékosa

Mezőnyjátékkal kezdődött a meccs. Az első félóra a PIFU-é volt, négy szögletet végeztek el negyed órán belül, de szerencsére hamar magára talált a csapatom. Több támadást is sikerült kevés érintőből felépítenünk. A félidő utolsó 15 percében átvettük az irányítást, csak a kulcs momentumokban vagy nem koncentráltunk eléggé, vagy szabálytalanul szerelték támadóinkat. Több szabadrúgáshoz is jutottunk veszélyes helyekről, de nem tudtuk értékesíteni őket.

A második félidőben kockáztattunk és átálltunk több csatáros játékra, aminek eredményeképp egyre többször kerültünk a kapu elé, azonban el kell ismerni hogy volt veszély az ellenfél kontráiban. Voltak olyan szakaszai a meccsnek, amikor ellenfelünk 5-10 percre átvette az irányítást.

Edzőnk Bitó Tibor a félidőben elmondta, hogy véleménye szerint ez egy egygólos találkozó lesz, így is lett, szerencsére a gólt mi szereztük.

Egy támadás során a bal szélen Török Pál indította Szegedi Pétert aki belöbbölte a labdát Zsludov Tamásnak, támadónk eltolta a labdát a kapus mellett, majd kisodródva éles szögből a kapuba csavarta azt-

A mérkőzés ezt követő része nem a szép játékról szólt, a hátralévő 10 percben többször is veszélyeztetett a PIFU, de a Kovács Roland által irányított védelem, és Boros Gergő kapus is a helyén volt.

Minden BLSZ3-as és BLSZ4-es csapattól szívesen fogadjuk a beszámolókat, képeket, videókat email címünkre vagy facebook elérhetőségünkre!

Elérhetőségek:

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.