Csepel FC - RAFC 3:2 2012.11.10.

Írta: Szabó András

{besps}meccsek/csepel-fc-rafc-20121110{/besps}

A végletekig kiélezett, helyenként meglehetősen jó színvonalú mérkőzésen, a Csepel FC fantasztikus hajrát bemutatva, az utolsó 10 percben 2:1-ről a maga javára fordította a meccset. Végig a 21. kerületi csapat volt az aktívabb, de a RAFC meglehetősen hatékony volt, kevés helyzetéből kettőt is értékesített, ezzel megnehezítve a hazai csapat dolgát. A mérkőzésen 2 jogos kiállítás és 2 tizenegyes is volt. Juhász László 3 gólt szerzett! A hangulat pazar volt! A forralt bor finom! Tökéletes meccshangulat! 5 gól! Mi kell még?

Összeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

8’ Facskó Patrik lőtt 17 méterről, lövésébe beleértek, így a lelassult labdát könnyen fogta Hell István kapus.

10’ Szecsei Endre(Csepel FC) baloldali beadását Süveges Gábor próbálta védője szorításában 10 méterről kapura tenni, de a labda végül mellé ment.

13’ Zimmermann Zoltán háttal a kapunak húzta oda a labdát Süvegesnek, akinek 15 méteres lövését fogta Hell István.

16’ Facskó Patrik végzett el szabadrúgást a baloldalról, 35 méterre a kaputól, labdájába senki nem ért bele, így is alig ment el a jobb kapufa mellett.

18’ Zimmermann Zoltán lőtt 17 méterről nem sokkal fölé.

22’ Az első RAFC helyzet, rögtön gól is lett! Vigyinszki Zoltánt ugratták ki a bal oldalon, aki 14 méterről a hosszú sarokba emelt. 0:1

24’ Jött a gyors válasz! Süveges adott nagy labdát Juhász Lászlónak, aki a bal oldalról indulva bevezette a 16-oson belülre a labdát, majd 15 méterre a kaputól, a kilépő kapus mellett  elrúgta a labdát, amely a jobb sarokba vágódott. 1:1

A gólváltás után egy kicsit lecsendesedett a félidő.

45’ Kaliczka Medárd(RAFC) 16 méterről nem sokkal lőtt a bal kapufa mellé!

II. félidő

56’ Vörös Péter(RAFC) lőtt 18 méterről, Berhidai Zoltán fogta a labdát!

60’ Kaliczka Medárd helyzetben kiugró játékosra csúszott rá. Kiállítás! 10 emberrel folytatta tovább a meccset a RAFC.

71’ Haraszkó Sándor ugratta ki Juhász Lászlót, aki az átvétel után 14 méterről, jobbról az oldalhálót találta el.

75’ Juhász László szöglete után Kecskés Gergő lőtt centikkel a kapu mellé.

77’ Fekete István ment el a bal szélen, egy csel után 14 méterről kilőtte a hosszú sarkot.

2:1

Az utolsó 10 perc legfontosabb történéseit nézzük meg videón! Fantasztikus csepeli hajrá következett!

/84’ Kecskés Gergő harcolt ki tizenegyest, amelyet Juhász László értékesített magabiztosan. 2:2
90’ Segesdi Attila lövése a jobb oldali kapufán csattant.
92’ Tóth András lőtt 5 méterről, a gólba tartó labdát Tóth Talán Zoltán védte vetődve, aki nem kapus. (büntető és kiállítás) A tizenegyest ismét Juhász László bombázta a kapuba! 3:2/

Kezdődött a fieszta! A hazai játékosok együtt ünnepeltek a nagyon boldog szurkolókkal!

Lenyűgöző forgatókönyve volt a mérkőzésnek, mindkét csapatnak gratulálunk!

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint a büntetőket halálos nyugalommal végrehajtó és 3 gólt szerző Juhász László!