Szent Pál Akadémia II - Közterület SC 1:4 2012.10.20.

Írta: Szabó András

A mérkőzést a rutinosabb és jobb erőkből álló Közterület SC második félidei eredményes futballjával megérdemelten nyerte meg.

{besps}meccsek/szent-pal-akademia-ii-kozterulet-sc-20121020{/besps}

Összeállítások: ITT!

11’ Kövér Gábor(Közterület) passza után Kiss Gergely jól adott be a jobb oldalról, de Ángyási Gergely 10 méterről nem igazán találta el jól a labdát, így az elment a bal kapufa mellett.

21’ Csőke Tamás passza után Ángyási lőtt 13 méterről, a Szt.Pál II kapusa fogta a labdát.

31’ Farkas Attila buktatta Lengyel Dánielt a 16-oson belül. Kérdy Áron magabiztosan lőtt a bal sarokba. 1:0

44' Ángyási Gergely szabadrúgásába kézzel értek bele a 16-oson belül. Ez is büntető.

A 11-est Csőke Tamás vágta a kapuba. 1:1

II. félidő

48’ Szabó Csaba(Közterület) adott be remekül balról, Kiss Gergely pedig 3 méterről a kapuba jutatta a labdát!

1:2

55’ Ismét jól adott be balról Szabó Csaba, labdájára Máté Tamás érkezett és 8 méterről bevetődve a kapuba fejelt. 1:3

57' Máté Tamás adott be jól egy szabadrúgást balról, Ángyási Gergely fejelt 9 méterről, a kapus fogta a labdát.

65’ Kiss Gergely ment el a jobb oldalon egészen az alapvonalig, a 16-oson belülről jól gurított vissza Ángyási Gergelynek, aki 14 méterről magabiztosan lőtt a kapu bal oldalába.

1:4

68’ Kérdy Áron(Szt.Pál) lőtt a bal kapufa mellé egy szabadrúgást  23 méterről.

81’ Ángyásit rúgták meg a 16-oson belül, a csattanástól beremegtek a budafoki borospincék, a büntető elmaradt.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Szabó Csaba lett.

szent-pal-akademia-ii-kozterulet-sc-20121020-12

Szabó Csaba sokat futott, jól védekezett, és két gólpasszt is adott...

Szabó Csaba: Fiatal, sokat futó ellenfelet győztünk le. Egy kicsit megnehezítettük magunknak a dolgot a 11-essel, de szerencsére gyorsan sikerült fordítani, és magabiztosan nyertük a meccset!