Közterület SC - Kormányőr SE 3:1 2012.10.14

Írta: Szabó András

{besps}meccsek/kozterulet-sc-kormanyor-se-20121014{/besps}

BLSZ3. 1. csoportjának két remekül szereplő csapata közül, ezen a napon a Közterület SC nyújtotta a jobb játékot, és a döcögős első félidő után magabiztosan gyűjtötte be a 3 pontot!

Összeállítások: ITT!

A mérkőzés menete:

13’ Csőke Tamás(Közterület) baloldali beadását Máté Tamás fejelte kapura, de a Kormányőr védője felszabadított a gólvonal elöl!

17’ Csőke Tamás balról ívelt át Kövér Gáborhoz, aki 17 méterről a hosszú sarkot célozta meg, labdája nem sokkal ment mellé.

21’ Ángyási Gergely(Közterület) ívelt jobbról Király Andráshoz, akinek 10 méteres fejesét fogta Balogh Attila.

24’ Ángyási passzolt középre Farkas Attilához, aki 23 méterről kevéssel lőtt a bal kapufa mellé.

27’ Rozmán Richárd(Kormányőr) passzolt Tulics Mártonnak, aki 16 méterről, jobbról a balsarkot vette célba, de Szerencse Tamás bravúrral védeni tudott.

29’ Király András(Közterület) adott jó labdát Kövér Gábornak , akit 16 méterre a kaputól tiszta helyzetben lövése közben megrúgtak. A védő sárgalapot kapott. Ez egy érdekes dolog volt, mert hát a játékvezető zsebében elvileg egy másik lap is van, itt talán azt kellett volna elővenni! A szabadrúgás nem volt veszélyes.

40’ Egy 16-os előtti kavarodás után Máté Tamáshoz pattant a labda, aki kissé balról, 14 méterről a jobb felső sarokba lőtt.

II. félidő

62’ Kövér Gábor 2:0-ra módosította az eredményt!
Nézzük csak:

65’Ősz András(Kormányőr) éles szögből lőtt fölé egy helyzetet 14 méterről.

67’ Egy szép csel után Máté Tamás jobbról, 12 méterről a kapu mellé lőtt.

73’ Kövér Gábor(Közterület) adott óriási labdát Máté Tamásnak, aki eltolta a labdát a kilépő kapus mellett, majd 13 méterről a hálóba gurított!
3:0

77’ Ángyási Gergely végzett el szabadrúgást kicsit balról, 24 méterről. Lövése nem sokkal ment a kapu fölé.

84’ Rozmán Richárd(Kormányőr) jobbról jól adott középre Csomós Attilának, aki 8 méterről a kapuba gurított.

3:1

87’ Ángyási Gergely nagy helyzetben, 12 méterről megpróbálta átemelni a kilépő kapust, de a hálóőr védeni tudott, a kipattanót Ángyási a felső kapufára rúgta!

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Máté Tamás lett!

Vélemények:

Szikszai Zoltán(Közterület SC edzője): Megérdemelt győzelmet arattunk. Játékunk végig akadozott, pontatlan volt és a végén majdnem ráfáztunk!

Máté Tamás: Sok volt a hiányzónk ma, de ennek ellenére is meg tudtuk verni a 3. helyezettet.