Szufla FC - Rúg-6 FC 0:7 2012.09.23

1 2 3 4 Rúg-6 7!

A Rúg-6 FC kiszolgálta nagyszámú és -hangú szurkolótáborát, és ezen a napon esélyt sem hagyott ellenfelének!

A gólokhoz szép játék és sok helyzet társult!

Összeállítások:

Szufla FC: 1 Horváth János; 10 Báló Zsolt; 16 Szabó Zoltán; 6 Bogárdi Milán; 2 Gozsovics Dávid; 3 Szegedi Attila; 7 Szakál Iván; 17 Pencz István; 9 Nagy Attila; 8 Tokai Bálint; 11 Kölcsei Tamás;

Csere: 5 Saramó Béla; 13 Hegedűs Zoltán; 14 Ferge Gábor; 4 Hegedűs Csaba; 15 Drahos Dániel

Rúg-6 FC: 1 Juhász József; 25 Szilvási Balázs; 5 Bodnár Zoltán; 44 Szundi Geminián; 6 Cservák Balázs; 10 Édelmann Márió; 77 Peringer Ferenc; 11 Gombai Zsolt; 13 Nagy Tamás; 4 Cservák György; 30 Szilvási Gergely

Csere: 2 Moóri Gábor; 76 Rácz Tamás; 71 Frank Ferenc; 88 Kovács Tamás; 69 Hornyák Dávid

A mérkőzés menete:

2’ Szilvási Balázs(Rúg-6) a félpályáról nagy labdát adott Peringer Ferencnek, aki 14 méterről lőtt, a kapus lábbal védett.

3’ Nagy Tamás indította Szilvási Gergelyt, Bogárdi Milán(Szufla) a 16-oson belül remekül mentett szögletre a csatár elöl.

5’ A Rúg-6 rúghatott szögletet jobbról, Peringer tekerte be remekül, Cservák Görgy kevéssel fejelt a kapu fölé.

12’ Peringer Ferenc lőtt 14 méterről, éles szögből az oldalhálóba.

14’ Édelmann Márió cselezgetett a 16-os előterében, majd 18 méterről hatalmas felső kapufát lőtt, a kipattanóra Szilvási Gergely érkezett és 6 méterről a kapuba helyezett.
Megszerezte a vezetést a „Rúg-haaaaaaaaaaat”! Zengett a tábor! A Rúg-6 amúgy is jó hangulatot teremtő szurkolói jelentős erősítéssel jöttek a mérkőzésre, Fradista törzsszurkolók is jelen voltak. 1:0

15’ Szufla helyzet! Szegedi Attila lőtt fordulásból, 16 méterről, Juhász József kapus fogta a labdát.

16’ Szilvási Gergely lőtt 8 méterről fölé egy helyzetet.

17’ Cservák György lőtt 17 méterről kapu fölé!

21’ Rúg-6 szabadrúgás jobbról. Gombai Zsolt 28 méterről kapura tekerte, Horváth János védeni tudott.

22’ Ezúttal Szilvási Gergely végezte el a szabadrúgást. 24 méterről leadott, bal sarokba tartó bombáját kiütötte a Szufla kapusa.

25’ Édelmann lőtt 17 méterről, középről a jobb kapufa mellé.

26’ Szakál Iván(Szufla) szerzett labdát 20 méterre a kaputól, bevitte a 16-oson belülre, Juhász kapus a helyén volt, és védett.

31’ Peringer Ferenc szépen játszott össze Cservák Györggyel a jobb szélen, majd Peringer 13 méterről lőtt éles szögből, a kapus védett.

33’ Nagy Tamás 25 méterről a kapu fölé lőtt.

37’ Szilvási Gergely adott jó passzt Cservák Györgynek, aki 16 méterről nem sokat variált, a jobb sarokba lőtt.  2:0

41’ Peringer Ferenc adott be jobbról Cservák Györgynek, aki 6 méterre a kaputól mellel átvette a labdát, majd a kapuba lőtte a Rúg-6 3. gólját.

45’ Szilvási Gergely a félpályáról indította Cservák Györgyöt, ő pedig16-ról ellőtte a kimozduló kapus mellet a labdát, amely a kapufán csattant, de a kipattanót az üres kapuba rúgta. Mesterhármas! 4:0

II. félidő

47’ Nagy Attila(Szufla) 13 méterre a kaputól, éles szögből lőtt, Juhász József lábbal védett.

55’ Szilvási Gergely kapott jó labdát, az átvétel után 9 méterről fölé lőtt.

59’ Édelmann Márió passzolt remekül Peringernek, aki 10 méterről a kapu fölé helyezett.

62’ Szilvási Gergelyt ugratták ki, aki a 16-oson belül, a kapust is kicselezve talált a kapuba. A Szufla FC lest reklamált, de a bíró jól vette észre, hogy az egyik védő a kapu mellett fekszik a földön. A Szufla játékosai szerint vonalon kívül volt játékosuk, a BLSZ ellenőrök szerint a bíró jól döntött. A partjelző aaaazt se tudta mi van. De a lényeg az, hogy a gól meg lett adva. 5:0

69’ Gombai Zsolt lőtt jobbról, 27 méterre a kaputól, Horváth Jánosról kipattant a labda,
amit Szilvási Gergely a kapus kezébe lőtt.

77’ Peringer tört be a 16-oson belülre, majd 14 méterről jól lőtt, de a kapus nagy bravúrral fölé ütötte a labdát. Peringer Feri nem ette meg a szerencse sütijét a meccs előtt.

82’ Gombai Zsolt adott be remekül a baloldalról, Dahos Dániel menteni akart, de a kapufát találta el, ahonnan visszapattant rá a labda, amely végül a kapuba pattant. Lottót Dahos Dani se töltsön ki a héten. Rúg 6:0

84’ Peringer mindenkit lefutott a jobb szélen (a lelátóról úgy tűnt Usain Bolt is gondban lett volna), majd 12 méterről szélről a hosszút célozta meg, de a kapus védett.

86’ Gombai Zsoltot rúgták meg a 16-oson belül. Büntető! A szurkolók Peringert követelték, aki magabiztosan lőtte a tizenegyest a bal alsó sarokba. Megérdemelte a gólt.
7:0

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Cservák György lett.

Cservák György(Rúg-6 FC): Nagyon örülünk a nagyarányú győzelemnek, kellet már ez a csapatnak. Úgy érzem, kezdünk összeállni, és a szezon eleji forma után elindulunk a helyünkre!