Inter 04 - Közterület SC 0:1 2012.09.08

Egygólos meccsen egy gól született, így idegenben tudott nyerni a Közterület SC az Inter04 ellen.

Összeállítások:

Inter04: 1 Mécs Gábor Csaba; 17 Szepesi Viktor; 5 Kern Attila; 13 Szilágyi Péter; 11 Bereczki Tamás; 4 Mohácsi Gábor; 10 Sipos Zsolt; 7 Gellértfy Imre; 12 Kozák Olivér; 19 Györe István; 23 Kokrák Zsolt

Cserék: 14 Ipolyi Keller Zsolt; 9 Mészáros Balázs; 77 Kern Péter; 2 Farkas László; 15 Somogyi László

Közterület SC: 1 Szerencse Tamás; 22 Ángyási Gergely; 15 Csőke Tamás; 20 Kövér Gábor; 13 Kiss Viktor Ferenc ; 7 Németh László; 6 Kis László; 11 Szabó Csaba Zoltán; 3 Hanga Norbert; 2 Nagy Kornél; 23 Máté Tamás
Cserék: 4 Farkas Attila; 14 Jánosi István; 19 Király András;  18 Kincses Ernő

A mérkőzés menete:

2’ Hanga Norbert(Közterület) ugratta ki remekül Ángyási Gergelyt, aki eltolta a kapus mellett a labdát, de kicsit hosszú lett neki, így az kigurult az alapvonalon.

4’ Ángyási Gergely adott be a jobbról Kövér Gábornak, aki épphogy lemaradt a labdáról.

18’ Közterület szöglet a baloldalról. Máté Tamás beadása kipattant a védőről, pont Csőke Tamás elé, aki nem sokkal lőtt a jobb kapufa mellé.

28’ Hanga Norbert kapott jó labdát a félpálya közepénél, 25 méterről kapura bombázott. Lövése a felső kapufáról a gólvonalra pattant. Centik hiányoztak a gólhoz.

30’ Inter04 szabadrúgás következett balról. Bereczki Tamás beadását szépen ütötte ki Szerencse Tamás kapus.

34’ Szabó Csaba(Közterület) jobboldali beadását Kövér Gábor fejelte kapu fölé.

36’ Ángyási Gergely(Közterület) cselezgetett a jobb oldalon, a 16-os előtt, majd jó labdát adott Csőke Tamásnak, aki 16 méterről egy nagyon picivel lőtt el a hosszú sarok mellett.

42’Németh László passzolt Ángyásihoz a 16-oson belülre, akit nagy bravúrral szerelt az Inter04 17-ese Szepesi Viktor. Ahogyan a FIFA-ban mondanák: „Helyén volt a védő esze és szíve.”

Jelenünkben a múltunk... Ángyási Gergely valamit ellesett

a magyar futball Császárától!

II. félidő

47’ Kern Attila(Inter04) lőtt egyet 18 méterről, Szerencse Tamás kapus a helyén volt és védte a jobb sarokba tartó labdát.

48’ Csőke Tamás(Közterület) tekert kapura egy szabadrúgást, Mécs Gábor Csaba az Inter04 kapusa szögletre mentett. Szép lövés, szép védés volt

49’ Kövér Gábor fejelt, Németh Lászlóhoz a 16-oson belül, aki 14 méterről nagy helyzetben alig lőtt fölé.

51’ Csőke Tamás szögletét Hanga Norbert fejelte kapu mellé.

55’ Gyorsan elvégzett Közterület SC szabadrúgás után, Csőke Tamás 15 méterről a kapufát találta el.

Tűzszünet következett a mérkőzésen.

78’ Csőke Tamás unta meg a tétlenséget, 24 méterről lőtt egy labdát kapu mellé.

79' Nagy Kornél(Közterület) bombázott kapura 20 méterről. Jobb alsó sarokba tartó lövését szépen védte Mécs Gábor Csaba.

81’ Megszületett a gól is! Jánosi István szögletét Kövér Gábor 8 méterről a bal alsóba fejelte. 0:1

88’ Inter04 szabadrúgás következett 25 méterről, középről. Mészáros Balázs a sorfalba lőtt.

A hosszabbítás perceiben az Inter04 nagy hévvel küzdött az egyenlítésért, de ezúttal ez elmaradt.

A mérkőzés legjobbja a Pesti Foci szerint Kövér Gábor lett.