Egy hangulatos, refektorfényben úszó mérkőzésen magabiztosan nyert az Inter04!

Összeállítások:

Kármán DSK: 1 Beke András; 9 Pavelka Zoltán; 5 Novák Sándor; 6 Csorba Dávid; 2 Kemény Márton; 14 Pálos Gábor; 10 Surányi Rudolf; 7 Fábián Ákos; 13 Szalontai Péter Zoltán; 11 Vaits Zoltán; 16 Galó Krisztián
Csere: 4 Kis Ferenc Ádám;  8 Törőcsik Péter Bálint;  15 Fekete Tamás

Inter04: 1 Mécs Gábor Csaba; 17 Szepesi Viktor; 5 Kern Attila; 13 Szilágyi Péter; 6 Bereczki Tamás ; 11 Mohácsi Gábor; 10 Sipos Zsolt; 7 Gellértfy Imre; 12 Kozák Olivér; 3 Uri Sándor; 23 Kokrák Zsolt
Csere: 12 Madarász István; 9 Veszelovszki Máté; 77 Kern Péter; 28 Thuróczy Gábor; 30 Farkas László; 16 Boetsch Mihály

19’ Kokrák Zsolt (Inter) rúgott kapura 18 méterről, Beke András a Kármán kapusa magabiztosan védett.

21’Kokrák Zsolt kapott jó labdát középen, 20 méterről egyből lőtt, labdája alig ment fölé. Szép jelenet volt.

22’ Ismét Kokrák volt főszerepben. Betört a 16-oson belülre, ahol gyönyörű cselt csinált, de felvágták. Tizenegyes!
A sértett rúgta a büntetőt, a jobb sarkot célozta meg, de Beke András kapus nagyot védett.

28’ Galó Krisztián (Kármán) remek passza után Szalontai Péter Zoltán került helyzetbe a 16-oson belül és 10 méterről a hálóba lőtt.  1:0  Csodás akció volt.

36’ Mohácsi Gábor (Inter) lőtt egyet a balszélről, olyan jó 20 méterről. Labdája nem sokkal ment mellé.

43’ Kokrák Zsolt verekedte be magát a 16-oson belülre, majd 14 méterről megcélozta a rövid sarkot, de Beke András védeni tudott.

Az első félidő 1:0-s Kármán DSK vezetéssel zárult.

II. félidő

52’ Szabadrúgáshoz jutott az Inter04 a kaputól mintegy 25 méterre. Szepesi Viktor lőtte el, a Kármán kapusa csak óriási bravúrral tudta hárítani a bal sarokba tartó labdát.

55’ Cserélt az Inter04! Szepesi Viktor helyére Kern Péter állt be. (Nem akarom lelőni a poént, de lehet, hogy ez az év cseréje volt, mondom ezt úgy, hogy Szepesi is nagyon jól játszott.)

56’ Kokrák Zsolt adott hatalmas labdát a 16-oson belülre Kern Péternek, és az 1 perce beállt támadó 14 méterről úgy lőtte ki a hosszú sarkot, hogy a labda a jobb kapufáról vágódott a hálóba. Első labdaérintése volt ez az Inter 77-esének.

61’ 21 méterről rúghatott szabadrúgást a Kármán DSK.  Csorba Dávid lövése elemi erővel csattant a felső kapufa bal szélén. Dávidnak nem javaslunk semmilyen szerencsejátékot a hétre. Nagyon kicsi hiányzott.

65’ Kern Péter a Kármán térfelének közepén adott egy bravúros passzt a tizenhatoson belülre Kokrák Zsoltnak, aki 12 méterről kilőtte a jobb alsót. 1:2

A gól nagyon feldobta az Inter04-nek szurkolókat, akik tapsviharban törtek ki.

68’ A csereként beállt Kis Ferenc Ádám (Kármán) szúrta rá a labdát 14 méterről, de Mécs Gábor lábbal védett.

73’ Kokrák Zsolt (Inter04) rendes ember, gyorsan visszaadta a kölcsönt, ezúttal ő passzolt Kern Péternek, aki magabiztosan lőtte ki a hosszút. 1:3

80’ Kokrák Zsolt sarokkal passzolta tovább a labdát Veszelovszki Máténak, aki egyből tovább lökte azt Farkas Lászlónak, aki 5 méterről a hálóba lőtt.
Mint a grundon, nullára játszották a helyzetet az Interesek. 1:4

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Kern Péter lett.

Vélemények:

Kárpáti György(mb. edző Inter04): Az első félidőben mi hagytunk ki tizenegyest és az ellenfél rúgott gólt, a 2. félidőben az ellenfél rúgott kapufát, mi viszont gólokat. Felemás volt a két félidő. Összességében mi voltunk ma a jobbak. Örülünk a jó rajtnak.

Kern Péter( Inter 04): Edzés nélkül sikerült eldöntenem a meccset, úgy látszik így is megy, ennyi is elég. Egy év után remek volt a visszatérés!

Esetleges javítás kérése a Facebookon lehetséges.