Hegyvidék SE II - MAFC MFC II 0-2 2012.09.02

Szoros meccsen a MAFC jól hajrázott, és eldöntötte a 3 pont sorsát!

1’ Körtvélyesi István(Hegyvidék) a jobbszélen  becselezte magát  a 16-oson belülre, majd keresztbe lőtt a hosszú irányába, de lövése elkerülte a kaput.

4’ A MAFC rúghatott szabadrúgást az ellenfél térfelének közepéről, Márczy Marcell rúgta kapura, a Hegyvidék hálóőre magabiztosan fogta a labdát.

11’ Bácskai Sándort(MAFC) rúgták meg 20 méterre a Hegyvidék kapujától. A sértett lőtte a szabadrúgást, de a középre tartó labdát ismét fogta a kapus.

21’ Bácskai adott jó passzt Kátai Richárdnak a 16-oson belülre, akinek kisodródva már nem sikerült eltalálnia a kaput.

22’ Bácskai a kapuval szemben 17 méterről tüzelt, lövése lepattant a védőről. Szöglet.
A sarokrúgás is jó volt, Osztás Norberthez érkezett a labda, aki 12 méterről szorongatott helyzetben lőtt, de a kapus védett.

23’ Újabb szöglet következett. Bácskai Sándor fejesét, a gólvonalról fejelték ki.

29’ Ismét Bácskai! (Kicsit sok a szóismétlés, de hát mit tehetünk?! Így volt! :)) Ezúttal a 16-os jobb sarkáról vette célba a kaput. A hosszúba tartó löketet, védte a kapus.

32’ Kiss Roland(Hegyvidék) adott be a jobbszélről, labdája veszélyes volt, de mindenki előtt elsuhant.

35’ Hűvösvölgyi Zsombor(Hegyvidék) jól ugratta ki Körtvélyesit, Pallag Csaba kapus azonban jól érkezett és a 16-os jobb sarkánál az oldalvonalon kívülre mentett.

42’ Hűvösvölgyit indították a balszélen, Pallag Csaba ezúttal a 16-os másik sarkánál ért előbb oda.  Nagyon érzi a kijöveteleket a MAFC hálóőre.

45’ Klein Gábor lőtt 16 méterről egy picivel a kapu mellé.

II. félidő

49’ Hűvösvölgyi Zsombor adott nagy labdát a szünetben beállt Kovács Kornélnak, aki a balszélen, a 16-oson belülre érve egy csel után jobbal lőtt a hosszú sarok mellé.

56’ Egy baloldali beadás után Herczman Bence rúgott kapura 22 méterről, de a kapus fogta a labdát.

60’ Kiss Roland elé pattant a Hegyvidék szöglete, aki fölé bombázott.

71’ A csereként beálló Benke Bence(MAFC) jobbról gyönyörűen adott középre, a rövid saroknál Puskás Jakab érkezett és 5 méterről a hálóba fejelt. 0:1

77’ Puskás Jakab lőtt középről, 16 méterről, a kemény labdát a kapus nagy bravúrral ütötte fölé.

80’ Hűvösvölgyi passzolt ki a jobb szélre Petrovics Dánielnek, aki a 16-oson belül átvette a labdát, majd 14 méterről kapura bombázott, Pallag Csabának nagy bravúrt kellett bemutatnia.

86’ Barák Tibor(MAFC) passzolt Bácskai Sándorhoz,  aki 16 méterről óriási gólt lőtt a jobb sarokba. Ott nem fognak a pókok hálót szőni egy ideig. 0:2

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Bácskai Sándor lett!

Prencser Tamás(MAFC MFC II. edzője): - A szezon eleji forma meglátszott a csapatomon. A 2. félidőben a mezőnyfölényünket gólra tudtuk váltani. Reméljük fogunk még jobban is játszani.