Inter 04 II - Rúg-6 FC 1-4 2012.09.02.

Az Inter04 II. és a Rúg-6 FC egymás ellen kezdte meg a  bajnokságot! Jó hangulat, napsütés, 5 gól és izgalmas meccs. Mi kellhet még?

A mérkőzés menete:

3' Rúg-6 beadás érkezik a 16-oson belülre Hornyák Dávid kiverekedte magának a helyzetet, majd éles szögből a kapu fölé lőtt.

10’ Nagy Tamás(Rúg-6) lőtt 18 méterről. Nem sokkal ment fölé.

12’ Peringer Ferenc(Rúg-6) cselezte magát be a 16-oson belülre, lövését csak szögletre tudta hárítani Madarász István kapus.

16’ A Rúg-6 rúghatott szögletet  Hornyák Dávid 8 méterről kapu fölé fejelt.

25’ Szilvási Gergely(Rúg-6) adott egy jó indítást Cservák Györgynek, a labda azonban egy nagyon picit hosszú volt.

29’ Peringer Ferenc(Rúg-6) indult meg a jobb oldalon, szépen került helyzetbe. A 16-os sarkáról leadott erős lövése az oldalhálót találta el.

40' Szabadrúgáshoz jutott az Inter04. A támadó harmad közepén a balszélről Gudmann Gergő beadás helyett inkább kapura tekerte, a labda egy méterrel fölé ment.

0 : 0-val zárult a félidő. A Rúg-6 próbálkozott többet, de a gól nem akart megszületni.

II.félidő

46' Peringer Ferenc lőtt a jobbszélről, Madarász kapus védte a rövidbe tartó lövést.

48' Szilvási Balázs(Rúg-6) indult meg a jobb szélen, éles szögből, 17 méterről az oldalhálót találta el.

49' Inter 04 támadás. Gudmann Gergő adott remek labdát a félpályáról Deák Zsoltnak, aki a jobb szélről betört a 16-oson belülre, csinált egy visszacselt, amit a Rúg-6 játékosa nem tolerált visszahúzta Deákot. Tizenegyes!

Gudmann Gergő magabiztosan a kapu bal oldalába helyezett. 0:1

52' Peringer Ferenc csodás cselekkel 3 embert kicselezve tört be a 16-oson belülre, balról középre próbált adni, de a beadását kifejelték.

53' Elkezdett szurkolni a Rúg-6 tábor, ezekben a percekben kellet is a bíztatás a csapatnak, ugyanis semmi nem utalt arra, hogy nekik kell majd menni az eredmény után.

55'  A Rúg-6  kapott szabadrúgást. Szilvási Gergely 23 méterre a 16-os körívétől egy kicsit balra letette a labdát, majd a szurkolók bíztatása közepette elemi erővel lőtte azt a jobb felsőbe.  1:1

57' Gólra gól! Peringer Ferenc szögletét a hosszú oldalon érkező Cservák György fejelte be.
Eksztázisba került A Rúg-6 tábor, zúgott a lelátó. 1:2

60' Peringer Ferenc indult meg  a jobb szélen, gyönyörű cselekkel (még egy megkerülős is belefért) 3 emberen átjutott, majd éles szögből a kapufára lőtt.

A Rúg-6 tábor osztályon felüli hangulatot teremtett, nagyon úgy néz ki a csapatuk is az.

70' Meglepő fordulat! Újabb tizenegyeshez jutott az Inter 04. Ezúttal is Gudmann Gergő lőtt. A kapu baloldalába tartó lövését, Juhász József fenomenális bravúrral hárította.

83' Egy előre vágott labdát Cservák György( Rúg-6) fejelt a kapus kezei között a hálóba. Ezzel eldőlt a meccs. 1:3

90' Szilvási Gergely szögletét Hornyák Dávid fejelte a hálóba, ezzel megadva a kegyelemdöfést.  1:4

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Peringer Ferenc lett.

Peringer Ferenc: - Hajtós meccset játszottunk ebben a nagy melegben. Az Inter góljánál egy kicsit megijedtem, de fél éve már itt vagyok, így tudtam, képesek vagyunk megfordítani az eredményt. Gyurit emelném ki a csapatunkból aki két gólt szerzett, de mellette úgy gondolom az egész csapatnak kijár a dicséret, mindenki jól teljesített.