Kormányőr SE-AFC Soroksár 0:2 2012.09.01.

A meccsről részletesebb beszámolót itt olvashattok!

Kormányőr SE:  1 Parrag Krisztián; 16 Szabó László; 4 Hortobágyi Gergely ; 14 Domán Attila; 2 Lipcsey Zsolt; 11 Ligeti Zoltán; 19 Szép Krisztián; 20 Firkala Viktor; 22 Lancsák Viktor; 40 Tóth Csaba; 6  Csomós Attila
Csereként állt be: 21 Kancsulik Viktor

A.F.C. Soroksár: 1. Varga Csaba; 15 Szilvási László; 12 Kabanedeff Zoltán; 10 Szabó Krisztián; 6 Pete János; 7 Horváth Frigyes ;18 Csányi László; 5 Kiss Attila; 23 Novinecz Máté; 13 Varga Zsolt; 11 Hajdu Imre

Csereként állt be:3 Kecskés Zoltán; 20 Niederkirchner Gábor; 17 Borsodi Zsolt

A mérkőzés menete:

0’ Esős időben kezdődött a találkozó.

2’ Csomós Attila eresztett meg 18 méterről egy lapos lövést a jobb sarok irányába, Varga Csaba a Soroksár kapusa azonban a helyén volt és fogta a labdát.

3’ Komoly zivatar zúdult a pályára és Budapestre. :)

4’ Kiss Attila végzett el a 16-os előteréből szabadrúgást. Veszélyes lővése a bal alsó sarok mellé szállt.

Az első percekben a Soroksár volt a kezdeményezőbb.

7’ Kiss Attila 18 méterről a balalsóba bombázott! 1:0 a Soroksárnak.

7’ Kiss Attila passzol a  16-oson belülre Csányi Lászlónak. Aki szélről kissé kisodródva a jobb oldali filót célozta meg, de Parrag Krisztián védeni tudott.

Az első 10 percben a Soroksár kapuja elé szegezte az ellenfelet.

11’ Csányi László próbálkozott egy távoli lövéssel, a labda mellé szállt.

13’ Novinecz Máté tört be szép cselekkel a 16-oson belülre azonban az utolsó pillanatban szerelték. A szöglet nem volt veszélyes.

18’ Horváth Frigyes lőtt 20 méterről. Jó lövés volt azonban elsüvített a bal sarok mellett.

18’ Kormányőr helyzetet láthattunk. Csomós Attila lövése ígéretes helyzetben nem volt az igazi.

20 perc után enyhült a soroksári nyomás.

21’ Csomós Attila került egy kontrából helyzetbe, az utolsó pillanatban mentettek előle.

26’ 25méterről rúghatott szabadrúgást a Soroksár. Hajdu Imre nem sokkal lőtt fölé.

33’ Tóth Csaba hatalmas labdát adott a 16-os jobb oldalának előterébe, ahol  Csomós Attila érkezett, kisodródva alig lőtt fölé. Szép helyzet volt.

35’ A soproni serdülő csapat érkezett meg a lelátóra, nagyon élvezték a meccset, ekkor jobb lett a hangulat. A meccsre pedig nem lehetett panaszunk.

36’ Horváth Frigyes jó cselekkel hozta magát helyzetbe, majd 18-ról fölé lőtt.

40’ Horváth passzolt Szabó Krisztiánnak, ő tovább passzolt Csányinak, aki kapura lőtt,  kapufa lett a vége.  Fantasztikus támadás volt, a kipattanót lesnek értékelték a bírók, pedig Kiss Attila már rárobbant a labdára.

Remekül játszott az első félidőben a Soroksár. Sok csiki-csuki helyzetet és kényszerítőt
láthattunk tőlük, nagyon jól felkészült csapat benyomását keltették.

47’ Kiss Attila jól helyezett lövése alig ment el a jobb sarok mellett.
Ugyanebben a percben Csányi László is  lőtt, szintén mellé.

48’  Kiss Attila jól adott be Hajdu Imrének akinek fejese nem talált kaput.

Ismét stresszben volt a Kormányőr kapuja.

49’ Kisütött a nap.

50’ Kiss Attila ugratta ki  a csereként beálló Borsodi Zsoltot a labda egy  kicsit hosszú volt neki. Szépen jött ki a Kormányőr kapusa Parrag Krisztián és elrúgta a labdát.

57’ Novinecz Máté lőtt egyet 20 méterről, lövésébe beleértek, így szögletre pattant a labda. A szöglet nem volt veszélyes.

60’ Horváth Frigyes adott óriási labdát Hajdu Imrének, azonban megint jól jött ki a Kormányőr kapusa - nem csak a Kormányt őrzi jól.

A 16-osig szépen jutott el helyenként a Kormányőr, tovább viszont nem nagyon jutottak ezen a mérkőzésen.

71’ A 16-os bal sarkáról szabadrúgáshoz jutott a Kormányőr.  Domán Attila lőtte rá, de nem volt veszélyes.

74’ Szabó Krisztián remekül ugratta ki Borsodi Zsoltot, aki egyből tovább passzolt Hajdu Imrének, aki előtt már csak az üres kapu  tátongott, ő pedig nem is hibázott.

Stílusos támadást és gyönyörű gólt láthattunk.

75’ Hajdu Imre adott remek labdát Borsodi Zsoltnak, aki a  kapufára lőtt.

77’ Szabó Krisztián adott jó labdát Horváth Frigyesnek, aki a baloldalon 20 méterről gyönyörű lövést eresztett meg. A hosszú felsőbe tartó labdát Parrag Krisztián óriási bravúrral tudta védeni.

90’ Horváth, Szabó, és Novinecz kavarta meg rövid passzokkal a Kormányőr védelmét. Novinecz Máté lőtt, a kapus védett.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Horváth Frigyes lett.

Horváth Frigyes(AFC Soroksár): - Az időjáráshoz igazodottan nyomott volt a mérkőzés. Jobb teljesítményre számítottunk. Az ellenfél becsülettel próbálkozott. Igazából a 3 pontnak tudunk csak örülni.