reac100x100

A BLSZ1. 16. fordulójában hozták a papírformát az élcsapatok.

Ahogy azt bajnoki esélyeshez illik a REAC hazai pályán azonnal rátamadt a Csep-Gólra, és a 14 percben az első nagy lehetőségéből meg is szerezte a vezetést.
Pesti Dávid pontos balról belőtt labdája Kasza Dánielhez érkezett, aki közelről a kapuba lőtt.
Így kell kezdeni mondhatták magukban a palotai szurkolók, de aztán meglepő folytatás következett. 12 perc múlva Fodor Attila először a sorfalba lőtt egy szabadrúgást, majd az onnan lepattanó labdát védhetetlenül a hálóba.
A REAC ezután hiába dolgozott ki 3 nagy helyzetet a félidőig maradt a döntetlen állás.
A második játékrész elején viszont ismét gyorsan a hazaiakhoz került az előny miután egy szabadrúgást követően Pesti Dávid a hálóba fejelte a labdát. 2-1
Ezután ismét kimaradt hazai helyzetek következtek, mígnem a 87. percben végleg eldőlt a meccs, Törőcsik Bence passza után Lőrincz Dániel lőtt a kapuba. 3-1
A végén még a szurkolók megkapták a jutalomgólt is, Törőcsik Bence a 16-os sarkáról nagyon szép kapufás gólt lőtt a hosszú sarokba. 4-1

A REAC riválisai is nyerni tudtak:
Győzelemmel kezdett a 3. helyen álló Unione, amely Horváth Ákos késői góljával 1-0-ra győzött a Testvériség ellen.
Az Újpest II gázolt a SZAC ellen 2-0-s félidő után 4-0-ra nyert.
A Kelen vasárnap 14 órától fogadja kerületi rangadón a Budafok második csapatát. A találkozóról facebook oldalunkon élő eredménykövetés lesz.