tntkep1

2019. január 27., 11 óra: HÍD-Unió - CsMTE ÖF 1-5 (1-0)

Gólszerzők: Radák Gábor ill. Makai Gábor (3), Orosházi Miklós, Weitzinger Imre

Az első félidő után senki sem gondolta volna, hogy ez lesz a mérkőzés végeredménye. A Csillaghegy Öregfiúk viszont nem először mutatta meg, hogy nem lehet őket leírni. Remek második félidei produkciójukkal, és pazar helyzetkihasználásukkal kiütéses győzelmet arattak.

Híd-Unió: Mikula László - Dregán Roland, Oravecz Sándor, Holló Ákos, Harsányi Ádám, Pusztai Csaba, Tréfás András, Farkas Ferenc, Tóth Máté, Radák Gábor, Kovács Bence Cserék: KAtona Róbert, Novák Gergely, Kovács Balázs

CSMTE ÖF: Bózsik Márton - Bene István, Weitzinger Zsolt, Muhari Zoltán, Haselbach Ferenc, Jakusovszky János, Orosházi Miklós, Haizler Sándor, Makai Gábor, Bartha Dániel, Gyuricza Tibor Cserék: Weitzinger Imre, Trautmann Arnold, Simonfy László

2019. január 27., 12 óra: Csep-Gól II - Z.Kinizsi 1-8

Gólszerzők: Gazdag Richárd ill. Knapp Zoltán (4) Burbiczky Zoltán, Milák Imre (2), Fritz Olivér

Lehengerlően játszott a Zuglói Kinizsi. A végül négy gólig jutó Knapp Zoltán már a 9. percben egy parádés kapáslövéses góllal nyitott egy élesen belőtt labdát követően. Csapata meg sem állt 8 gólig. A Csep Gól szépítő gólját Gazdag Richárd szerezte egy 13 méterről leadott lövéssel.

Csep-Gól: Kiss László, Monos Tamás, Somogyi Csaba, Császár Richárd, Gazdag Richárd, Pál Tamás, Corvin Kristóf, Petrányi Gábor, Csikó Miklós, Ferenczi Zsolt Cserék: Szőcs Imre, Gergely Ferenc

Zuglói Kinizsi: Vilics János - Gyöngyösi Ferenc, Bagó Ferenc, Burbiczky Zoltán, Mihók János, Milák Imre, Csemer Judit, Fritz Olivér, Knapp Zoltán, Rádl Attila Cserék: Szőcs Tibor, Jenei István, Biró Gyula, Jones Itin

Solymosi Csaba (Z.Kinizsi): Ragyogó játékvezetés mellett baráti mérkőzésen több góllal nyertünk sportszerű ellenfelünk ellen.

Bazánth Kund (Csep-Gól II): Nagyon egyoldalú mérkőzés volt. Mi egy baráti társaság vagyunk. Még az út elején járunk.

2019. január 27., 13 óra: Rúg 6 - PUEBLA 0-0
Az iramra és a hajtásra nem lehetett panasz. Bár mindkét csapat nagyon közel járt a gólhoz végül maradt a 0-0. Rúg-6 FC: Szalai Ádám - Moóri Gábor, Seres Krisztián, Hornyák Dávid, Nagy Tamás, Kovács Máté, Fábián János, Cservák Balázs, Plesa András, Gombai Zsolt, Harsányi Ákos Cserék: Székely Ádám, Bajusz Ferenc

Puebla: Nagy Ákos - Ábrahám László, Tápi Tamás, Sárközi Bence, Csányi László, Jóni Norbert, MEgyesán Péter, Csuka Zsolt, Dankó Ákos,KAracs András, Pék Bence Cserék: Molnár Sándor, Brückner Gábor

Szilvási János (Rúg6): Férfias küzdelem volt, és igazságos eredmény született, a mi meg nem adott gólunk szabályosabb volt.

Babulják Zoltán (Puebla):Jó iramú mérkőzésen végig mezőnyfölényben voltunk, de a támadó harmadban gyengék voltunk.

2019. január 27., 14 óra: Kormányőr I. - Inter 04 3-7 (1-3)

Gólszerzők: Borbély Csaba, Takács Ádám ill. Huszár Viktor (5) Vakarcs Dávid (2)

Az Inter játékban és gólokban is felűlmúlta ellenfelét. Magabiztos győzelmet aratott, és még egy büntető kihagyása is belefért nekik. A találkozó legjobbja Huszár Viktor volt, aki 5 (!) gólig jutott.

Kormányőr: Szujó Imre - Kurucz Gergely, Borbély Csaba, Gozsovics Dávid, Vida János, Soári Zoltán, Takács Ádám, Junkuncz Gábor, Lancsák Viktor, Kolláth Krisztián, Lipcsey ZSolt Cserék: Szujó András, Molnár István Jenő, Bali Attila

Inter04: Lajosi László - Robóczy Ákos, Nagy Tamás, Kis-Balázs Dávid, Balogh Richárd, Vakarcs Dávid, Maráczi János, Mócsa Róbert, Papp MArcell, Huszár Viktor, Katona Tibor Cserék: Plavetz Zoltán, Madarász István, Bihari Zoltán

Maráczi János (Inter04): A játékvezetéssel megvoltunk elégedve, kolleginák jól működtek. Fiúk tetszését elnyerték. Nyugodtan kiegyensúlyozottan játszottunk, csak az a baj, hogy bajnokin nem szokott így lenni.

2019. január 26., 10 óra: Istenhegy - Kormányőr II. 4-4 (2-0)

Gólszerzők: Szabó Tamás (3), Milák Tamás ill. Tóth Artúr, Török Csaba, Dörgő Zsolt (2)

Istenhegy: Sieguer András - Szilvási László, Bende Zoltán, Polgár Tibor, Yoki Iwara, Sáfrány Patrik, Milák Tamás, Czerok Péter, Palotai Zoltán, Szabó Tamás, Kentaro Tanigawa Cserék: Váradi Márk, Remport Csaba

Kormányőr SE II: Lipcsey Zsolt - Török Csaba, Hegedűs Zoltán, Nagy Péter, Tóth Artúr, Tóth Csongor, Kovács Bence, Zieger Ádám, Szász Dávid, Dörgő Zsolt, Umar

Aki látta az első félidőt, aligha gondolta volna, hogy így alakul a második. Az Istenhegy a 10. percben egy könnyű góllal szerzett vezetést, egy felívelt labdát nézett be a hazai kapus, és így Milák Tamás labdája a kapuban kötött ki. Negyedóra múlva Szabó Tamás szerzett nagy gólt 18 méterről. A két elszenvedett találat után feljebb jött a Kormányőr II, és kialakított helyzeteket, egyszer a kapufát is eltalálta. Ennek ellenére nagy fordulat nem volt várható, mégis lett valamelyest. A második játékrészben egy korai Tóth Artúr találat közelebb hozta a Kormányőrt, igaz két perc múlva Szabó Tamás visszaállította a kétgólos különbséget. Újabb 5 perc múlva 3-2-re változott az eredmény, majd a 70. percben Szabó Tamás újabb találatával lett 4-2, és úgy tűnt ezzel el is dőlt a meccs. A 74. percben azonban Dörgő Zsolt ismét csökkentette a különbséget. Volt is értelme ennek a találatnak, mert a mérkőzés utolsó percében a Kormányőr Török Csaba közeli góljával ki is egyenlített.

Lipcsey Zsolt (Kormányőr): - Sportszerű mérkőzésen kiváló játékvezető mellett igazságos eredmény született.

2019. január 26., 14 óra: Ikarus U-17 - Goldball ÖF 4-2 (2-0)

Gólszerzők: Inotai Attila (2) ill. Németh Márk Odor Róbert, Szabó Gábor, Hetyei Szilveszter

Ikarus U17: Bálint MArcell - Fehér Csaba, Varga Bendegúz, Neumann Botond, Popovics Patrik, Kubik MArcell, Németh Márk, Szabó Gábor, Dulai Tamás, Keszler Dominik, Odor Róbert Cserék: Krekács Dániel, Hetyei Szilveszter, Hajduk Leon

Goldball ÖF: Szendrei Sándor - Jánosi Jenő, Magyar géza, Szakáll Iván, Pápai Balázs, Nagy Márton, Erdei László, Winhardt Tamás, Szabó Krisztián, Inotai Attila, Kelemen Tamás Cserék: Guti Dávid

A meglehetősen tartalékos Goldall Öregfiúk az első félidőben nehezen tudta tartani a lépést az Ikarussal, amely gyors játékosaival meglepte ellenfelét. Két értékesített ziccerrel elhúztak a xIV. kerületiek, és bár a második félidőt x-re mentette a Goldball a 4-2-es végeredmény reális tükre a meccsnek. Inotai Attila 20 méteres szabadrúgásgólja a meccs egyik legszebb jelenete volt.

Kiemelt Liga:

2019. január 26., 11 óra: CsMTE - ERDÉRT 1-3 (0-0)

Gólszerzők: Révai Kálmán ill. Bagó József (2), Kobolák Márkó

CSMTE: Kukunberg Márk - Heisler Sándor, Gonda Gergely, Jurkinya Richárd, Kiss András, Vass Dániel, Makai Gábor, Gazgyik Szabolcs, Mikó István, Ádám ZSolt, Weitzinger Imre Cserék: Mudra Ferenc, Révai Kámán

Erdért: Balla Bertalan - Kállai Dávid, Gyalai Péter, Engler Bence, Palkovics Mihály, Kiss István, Palkó István, Bozó Ferenc, Szederkényi Márton, Merza Ábel, Bagó József Cserék: Kobolák Péter, Steinmetz Ádám, Kobolák Márkó, Kocsis Balázsm Fizli István

Az Erdért az eslő félidőben is több lehetőséget dolgozott ki mint ellenfele, de ekkor még gólt nem tudtak szerezni. Igaz, hogy a második játékrészben viszont nem kellett sokat várni rá. Kukunberg szabálytalansága után büntetőhöz jutott az Erdért, és Kobolák Márk magabiztos végrehajtónak bizonyult. A 60. percben Bagó József megdupláza az előnyt, 12 méterről lőtt a bal alsóba. A 63. percben Révai Kálmánnak sikerült a szépítés, de a 80. percben Bagó József ziccerből beállította a 3-1-es végeredményt.

Boldizsár Imre (Csillaghegy): A mérkőzés elérte célját.

Steinmetz György (Erdért): Minden idők legsportszerűbb Csillaghegy- Erdért mérkőzése volt.

2019. január 26., 12 óra: Testvériség II - Goldball U-19 2-3

Gólszerzők: Ambrózi Álmos, Répás Tamás ill. Kötő Bence, Sulija Mátyás, Juhász Gergő

Testvériség U19: Gulácsi Márk - Kiss Dániel, Török Zsombor, Losonczi Ádám, Bodor Ferenc, Valentin Bendegúz, Ambrózi Álmos, Répás Tamás, Léb László, Kovács Norbert, Lépés Lóránt cserék: Ilavár Roland

Goldball U19: Varga Ferenc - Nagy Ádám, Szabó Krisztián, Dóka Gergő, Sulija Mátyás, Battonyai-Fehér Tamás, Kötő Bence, Soóky Zsolt, Koch Tamás, Újvári Dominik, Balázs Krisztián Cserék: Juhász Gergő Tóth Mátyás

Az utánpótláscsapatok ismét nagy meccset hoztak össze. Az első játékrész elején a Testvériség játszott jobban, és Ambrózi Álmos megérdemelten szerzett vezetést az elalvó Goldbbal védők között. Az egyenlítés viszont még a szünet előtt sikerült Kötő Bence révén. A második félidőben a Goldball volt a határozottabb és át is vette a vezetést, de Répás Tamás a 80. percben kiegyenlített. Úgy tűnt, marad az x, annak ellenére, hogy a Goldball jóval több helyzetet dolgozott ki, végül a 87. percben Juhász Gergő csak csapata javára fordította a meccset.

Törőcsik András (Testvériség): Gratulálok sokkal jobban játszó ellenfelünknek.

2019. január 26., 13 óra: MLTC - BVSC U-19 2-0 (1-0)

Gólszerzők: Nagy László, Zordon Ákos

MLTC: Kostyova Patrik - Drenyovszky Mihály, Kiss Bence, Szécsi Márk, Szépe Levente, Tóth Krisztián, Tóth Zsolt, Kubinyi József, Laukó János, Nagy László, Tóth Péter Cserék: Zordon Ákos, Horváth Zoltán, Szabó Dominik, Gál Péter

BVSC U19: Hollókőy Ádám - Moldován Ábrahám, Kató Dominik, Szőke Gergő, Messaud Ibrahim, Pánczél Dániel, Mohácsi Barnabás, Demők Döme, Szegedi Péter, Kanyó MArtin, Waki Bálint Cserék: Rafaisz Norbert, Deme Gábor, Soós Olivér, Kincses Sándor, Horvát MArtin, Székely Dominik

Nem volt rossz mérkőzés, amelyen jobbára az MLTC akarata érvényesült. A 21. percben egy szép támadás végén Tóth Zsolt nagy labdát adott Nagy Lászlónak aki balról okos gólt lőtt a hosszú sarokba. A második félidőben sem változott a játék képe és Zordon Ákos a 80. percben végképp eldöntötte a találkozó kimentelét.

Zséli László (MLTC): Ez már jobb volt, de ennek is vége lett...

Steer Ferenc (BVSC): Nagyon pontatlanul játszottunk, nálunk csak a partjelzők voltak rosszabbak.

2019. január 27., 10:00: Műegyetemi FC - BAK Reespect 1-1 (1-0)

Gólszerzők: Rádl Attila ill. Jenei Krisztián

Műegyetemi FC: Katona József- Fazekas Zsolt, Rádl Attila, Polgári Dávid, Komjáthy Bálint, Verschitz Péter, Pálvölgyi Richárd, Leiwer Soma, Kerekes Miklós, Moha Moha, Harsányi Balázs Cserék: Almássy Áron, Csiszér Péter, Gallatz Róbert, Umer Ömer, Bakó Máté, Lukács Kristóf

BAK-Respekt: László Dániel - Szombati Tamás, Balogh Attila, Sztankó Ákos, Csibi Vilmos, Jenei Krisztián, Csillag Péter, Pásztor Tibor, Vatai Dávid, Bene Szabolcs, Mészáros Tibor Cserék: Kántor Barnabás, Sándor Péter, Csáki Gergely, Farkas Máté, MAgyar Attila, Fábián Attila, Borsi Gergely

Kiegyenlített mérkőzés volt, amelyen egy korai és egy kései góllal reális eredmény született. A Műegyetem szerzett vezetést a 7. percben Rádl Attila találatával. Ezután végig mindkét oldalon voltak lehetőségek, a második játékrészben a BAK-nak valamivel több. Végül a 87. percben Jenei Krisztián egyéni akciójával döntetlenre is mentették a meccset. A támadó szép cselek után vágta közelről a kapuba a labdát.

Kasza László (Műegyetemi FC): Egy jó iramú, sportszerű, színvonalas mérkőzés volt.

Bernau Péter (BAK-Respect): Az első félidőben ellenfelünk játszott jobban, a másodikban nekünk volt több helyzetünk. Összességében igazságos döntetlen született.