psk szac pestifoci

Több mint 200-an választották vasárnap kora délutáni programjuknak a Pestszentimre – SZAC kerületi rangadót, amelyet a SZAC pályáján rendeztek meg.

Pestszentimre SK -1908 SZAC KSE 3-2 (2-1)

BLSZ2. 16. forduló

szac psk pestifoci

A remek hangulatú mérkőzést a Pestszentimre kezdte jobban, és már a 9. percben az ő szempontjukból szerencsés találattal a vezetést is megszerezték.
Egy jobb oldali szögletbe Tóth Gergely kapott bele a hosszú saroknál, és a labda a kapuba pattant. Öngól. 1-0
Három perc múlva Kucsik Erik (PSK) remek passza után Takács András 13 méterről a jobb oldali kapufára lőtt.
Az első negyedóra után éledezni kezdett a SZAC, a 18. percben Szabó Attila balról betört a tizenhatoson belülre, majd lőtt, de Baranyi Péter védeni tudott.
A 23. percben viszont már a kapus sem tudott menteni, Gálvölgyi Márton első mérkőzésén a SZAC-ban parádés szabadrúgásgólt szerzett 21 méterről. 1-1

szac psk pestifoci 002
A szentlőrinci öröm nem tartott sokáig. Egy perc múlva Kucsik Erik beadása után Mészáros Dániel szerzett gyönyörű kapáslövéssel gólt 14 méterről. 2-1

Mészáros Dániel kapáslövéses gólja a Pestszentimre - SZAC rangadón

Közzétette: Pesti Foci – 2016. február 28.

Az első félidő innentől kezdve nem hozott újabb nagy helyzetet, a második viszont góllal indult.

Az 50. percben Gálvölgyi Márton bal oldali szöglete után a labda ide-oda pattogott, mígnem egy imrei kezet is ért. A szabálytalanságot a jobb oldali asszisztens szúrta ki, és az ő intésére fújta be Zám László a tizenegyest.
A büntetőt Gálvölgyi Márton magabiztosan lőtte a kapuba. 2-2
A gól kicsit megfogta a Pestszentimrét, de a 60. percben Mészáros Dániel 18 méteres lövésénél már nem sok hiányzott az újabb vezető találatukhoz, kevéssel ment kapu fölé a labda.
A 70. percben már nem volt kegyelem, a klubelnök eldöntötte a meccset, egy szép támadás végén Egry Zoltán 21 méterről a bal sarokba lőtt. 3-2
A SZAC hiába próbált támadni, a PSK innen már nem engedte ki a kezéből a három pontot, sőt az utolsó helyzet is az övéké volt.
A 89. percben Egry Zoltán felívelt szabadrúgása után Mészáros Dániel fejese ment alig mellé.

A meccs után a nagy számban kilátogató szurkolóival együtt ünnepelte a diadalt a pestszentimrei csapat.