BLSZ III. 3. csoport: Győzött és élre állt az Issimo

Írta: Lázár Lajos

121611637 3291601767555031 4345114236504492332 n

berdért issimos

Pótolták a 4. fordulóból elhalasztott Bp. Erdért SE – Issimo SE mérkőzést, és a változatos, fordulatokban gazdag összecsapást az Issimo nyerte 6-3-ra. Ez egyben azt is jelentette, hogy az Issimo pontszámban beérte az addig listavezető Budai FC-t, és jobb gólkülönbségével az élre állt.

A vendégek már a 6. percben vezetést szereztek Demeter Gábor találatával, de az Erdért még a szünet előtt egyenlített, a gólszerző Farkas Sándor volt. Sőt, a második félidő elején már Bagó József góljával a hazaiak vezettek. Ezután ismét az Issimo percei következtek. Somogyvári Norbert egyenlített, és a csereként öt perccel korábban beállt Béres Ladislav góljával az előny máris a vendégeknél volt. Kobolák Márkó találatával viszont a 73. percben ismét egyenlő volt az állás. Úgy tűnt, hogy marad a 3-3, de az Issimo parádés hajrával az utolsó nyolc percben háromszor is bevette a hazaiak kapuját, kialakítva a végeredményt (3-6). A három gól szerzői Horváth Zsolt, Berndt András, és a négy perccel korábban csereként pályára lépő Böjtös Gábor volt.

„Volt izgalom bőven, de ha az első húsz percben kihasználjuk a gólhelyzeteinket, akkor nyugodtabbak lehettünk volna – nyilatkozta Domján Norbert, az Issimo edzője – Döntő volt, hogy 3-3 után mi szereztünk gólt. Elismerem, hogy a gólkülönbség túlzó, de a győzelmünk megérdemelt.”