BAK - Vízművek II. 1-1

vizmuadadaad

A BLSZ III. 3. csoportjában a forduló előtt 9. helyen álló BAK a 4. Vízművek II-t fogadta.

A kiegyenlített mezőnyben ez egy izgalmas mérkőzésnek ígérkezett, hiszen mindkét csapat előtt egyértelmű győzelmi célok lebegtek. Az első félidő kevés helyzetet hozott. A BAK egy oldalhálóig , míg a Vízművek csapata egy kapufáig jutott. A második játékrészben mindkét csapat támadó focira váltott. Először egy közeli lövést kellett védenie Nezdei Lászlónak, a vízmű kapusának.
A túloldalon viszont nem sikerült védeni, az 52. percben az első csapatban is sokszor remeklő Peller Ákos 17 méteres bombagóljával vezetéshez jutottak a vendégek.
A BAK nagy nyomást helyezett ezután a Vízmű védelmére, több helyzetet is kialakított. A 65. percben egy húsz méteres szabadrúgást védett a vendég kapus. Majd a 75. Percen egy szöglet után egy rövid felső sarok irányába tartott fejest hatalmas bravúrral szintén védett Nezdei. A 81. Perben Peller Ákos szerezhette volna meg második találatát, de nem sikerült értékesíteni a ziccert.
0-2 helyett 1-1-re módosult az állás. A 83. Percben egy BAK kontra meghozta a gólt! Doman Gergő tizenhatosról leadott kiváló lövése után a labda a hosszú felső sarokba vágódott.
Jó iramú, sportszerű mérkőzésen megérdemelt döntetlen született!