Magabiztos Pestszentimre

blsz22222

Jó hangulatban, sok néző előtt kezdődött a PSK első hazai fellépése, amelyen a BLSZ II. 4. fordulójában az újonc és egyelőre rendre sok gólt kapó, Goldball csapatát fogadta. A vendégek ezúttal sem úszták meg 4 gól alatt, magabiztos pestszentimrei siker született.

A nagy iramban kezdő hazaiak a 15. percben szereztek vezetést Szabó Levente átlövése révén (1-0), majd a középkezdést követő labdaszerzést vitte végig a PSK, és Molnár növelte az előnyt egy kipattanó labdából. (2-0)
Kolozsvári László veszélyes lövéseivel éledezett a Goldball, rövid ideig beszorította a hazaiakat, a szögletei is veszélyesek voltak, ám Aszódi kapus határozottan védte a PSK-előnyét. Egy ellenakció során a 39.percben Mészáros parádés 25 méteres lövése Garai felett vágódott a jobb felső sarokba. (3-0)

Fordulás után kiegyenlített lett a játék, mindkét csapat cserékkel frissített, és még történt egy gólváltás. Papp oldalszabadrúgása egy pattanás után jutott a Goldball hálójába, a 65. percben Garai későn látta meg a labdát(4-0), majd a 81.percben látványos távoli góllal Horváth Tamás szerezte a szépségtapaszt(4-1).

Magabiztos játékkal megérdemelte tartotta otthon a 3 pontot a Pestszentimre egy jó színvonalú, szép gólokat hozó sportszerű mérkőzésen.