Kelen-ötös a Csep-Gól otthonában, Tímári Norman góllal tért vissza

csep kelen

Az első félórában jól tartotta magát a Csep-Gól a Kelen ellen a BLSZ I. 3. fordulójában, de aztán végül öt gólt is rúgott az esélyesebb vendégcsapat.

csep gol kelenossz

Tímári Norman a 30. percben büntetővel szerzett vezetést a vendégeknek, a tavaly még NB II-es Tiszakécskétől visszatérő játékos így újkori Kelen-korszakát rögtön góllal nyitotta meg.

Négy perc múlva Balogh Bence fordult kapura védőjét lerázva a tizenhatoson belül és 14 méterről kilőtte a hosszú sarkot. 0-2-vel fordultak a csapatok, és a folytatás már nem hozott fordulatot. Az 57. percben Pintér Bence egy 17 méteres szabadrúgást végzett el pontosan, labdája a jobb sarokban kötött ki, és ezzel gyakorlatilag eldőlt a meccs. 0-3

A 63. percben Nagy Gergő szorításában Koós Bálint esett el a tizenhatoson belül, újabb büntetőt rúghatott a támadásban továbbra is igen aktív Kelen, de Soós Dávid lövését kiütötte Kovács Dániel. Aztán Soós Dávid kipattanó utáni újabb kísérletet is védte a kapus, miközben viszont már élesen szólt a sípszó... A büntetőt  megismételtette Apkó Tamás, mert a kapus a rúgás pillanata előtt elhagyta a gólvonalat. Soós Dávid a replay-t már nem hibázta el. 0-4

A 0-5-ös végeredmény a 91. percben alakult ki, amikor egy kontrát követően Lukács Richárd a kapujából kilépő Kovács Dániel mellett középre passzolt Balogh Bencének, aki 14 méterről az üres kapuba gurított.

Írta: Szőnyi Gábor

Videó: Murár Ferenc

Fotó: Kanizsay Zoltán