Hivatalosak a BLSZ-es felnőtt bajnokságok csoportbeosztásai

Írta: Pestifoci.hu

blszcimer

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság 2020.07.24-i közlönyében megjelentek a budapesti felnőtt bajnokságok csoportbeosztásai:

 

        BLSZ I.                                                    BLSZ II.  

 

 

   

 

1.

Kelen SC

 

1.

Nimród SE

2.

Csepel FC SE

 

2.

Új-Budai FC-Voyage

3.

Pénzügyőr SE

 

3.

Pénzügyőr SE II

4.

REAC

 

4.

Szt. Pál Akadémia HSE

5.

Unione FC

 

5.

II. Kerületi UFC

6.

Főv. Vízművek SK

 

6.

Hidegkúti SC

7.

Testvériség SE

 

7.

TFSE

8.

ASR Gázgyár

 

8.

MLTC

9.

Budafoki MTE II

 

9.

THSE-Szabadkikötő II

10.

1908 SZAC Budapest

 

10.

Kelen SC II

11.

XII. Svábhegy FC

 

11.

Pestszentimrei SK

12.

43. sz. Építők SK

 

12.

MUN SE

13.

Ikarus BSE

 

13.

Airnergy FC

14.

Csep-Gól FC

 

14.

Testvériség SE II

15.

Közterület SK

 

15.

Goldball’ 94 FC

16.

RAFC

 

16.

Budatétény SE

 

   BLSZ III. 1.                                          BLSZ III.  2. 

 

 

   

 

1.

Műegyetemi FC

 

1.

Törökbálinti FC

2.

Csillaghegyi MTE

 

2.

„33” FC

3.

Margitsziget FC

 

3.

Inter CDF

4.

Inter 04 FC

 

4.

Merkapt SE

5.

Nagytétényi SE

 

5.

Városgazda

6.

Ferencvárosi FC

 

6.

BÜSKE

7.

Kormányőr SE

 

7.

Rákosligeti AC

8.

Lőrinci Kitartás

 

8.

Rákosmente FC KFT II

9.

Ember-Előny SA

 

9.

Puebla 13 FC

10.

Istenhegy FC

 

10.

Budakeszi SC

11.

Lánchíd FC

 

11.

Újpesti Flotta

12.

Tabáni LC

 

12.

Csepel UP SE

13.

CSHC’ 94 FC

 

13.

BKV Előre KFT II

14.

Erős Vár FC

 

14.

Hunreál FC

 

   BLSZ III.  3.                                                   BLSZ IV.  1. 

 

 

   

 

1.

Budai FC

 

1.

Műegyetemi FC II

2.

Budapest Polgári SC

 

2.

Bp. Erdért SE II

3.

Issimo SE

 

3.

Kormányőr SE II

4.

Duna SK

 

4.

ULC Vasló

5.

Bp. Erdért SE

 

5.

Róna SC

6.

Fővárosi Vízművek SK II

 

6.

Inter 04 FC II

7.

BAK Respect

 

7.

Gamma LSE

8.

II. Kerületi UFC II

 

8.

Újpesti Flotta II

9.

Rákosszentmihályi SC

 

9.

Ember-Előny II

10.

BEAC

 

10.

2011 Champion FC

11.

XII. Svábhegy FC II

 

11.

Lőrinci Kitartás II

12.

MTK Baráti Kör

 

12.

Közgáz DSE

13.

MLTC II

 

13.

Goldball’ 94 FC II

14.

Palota SE

     

 

   BLSZ IV. 2.                                                    BLSZ IV.  3.  

 

 

   

 

1.

Piramis SE

 

1.

Rúg-6 FC

2.

Egészség DSE

 

2.

Közterület SK II

3.

Carvalho BLA

 

3.

Külker SC

4.

Kőbányáért

 

4.

CMS SE

5.

BME Kármán FC

 

5.

3R Spartacus Calcio

6.

Nimród SE II

 

6.

1.FC Skorpió

7.

Zuglói Kinizsi SE

 

7.

Henger VL FC

8.

Dinamikus ISE

 

8.

Dinamo Torpedo

9.

Híd-Únió SE

 

9.

Budatétény SE II

10.

RAFC II

 

10.

Hidegkúti SC II

11.

Zuglói Medvék SE

 

11.

Csabagyöngye SE

12.

Siketek SC

 

12.

MUN SE II

13.

FC Budapest Sólymok

 

13.

Amatőr SE

     

14.

Margitsziget FC II

 

  BLSZ IV.  4. 

 

 

1.

Futbalféria SC

2.

Issimo SE II

3.

RTK-Vasló

4.

Kőbányai Egyetértés FC

5.

Szt. Pál Akadémia HSE II

6.

Hangos SE

7.

BEAC II

8.

Káposztásmegyer FC

9.

Dream Football SE

10.

Pestújhelyi SC

11.

Újpesti Haladás

12.

Maximo Hungária

13.

Angyalföldi PLE

 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.