Zárt kapuk - Tamási Gábor bombáját lehet bánni, hogy kevesen látták

ubv gazgyar2 2

A rendelkezés szerint 2020. március 14-én zárt kapuk mögött rendezték meg a a BLSZ II-ben az ÚBV és a Gázgyár II. mérkőzését, volt olyan jelenet amely nem, hogy 0, hanem többezer nézőt is megérdemelt volna.

ÚBV Gázgyár 2-2
BLSZ II. 19. forduló
2020. március 14.

Az első félidőben kevés helyzetet láthattak volna a kilátogatók. Annak ellenére is, hogy a Gázgyár II erős nyomás alá helyezte az Újbudát, amely masszív védekezéssel tartotta magát. Elvétve kontrázott a hazai csapat, de ezeket könnyűszerrel hatástalanította az első csapat keretéhez tartozó Lóska Csabával felálló vendég védelem. A második félidőben az ÚBV bátrabban kezdett futballozni, rögtön a helyzeteik is megvoltak, és az 51. percben ez gólt eredményezett, Sulyok Richárd vette be a kaput.. Az 54. percben Bodon Zoltán révén rögtön jött a válasz is.1-1
Ezután mindkét csapat a győzelemre törekedett, de azért a védekezésre is odafigyeltek.
A mérkőzés végig sportszerű volt, arra viszont odafigyeltek a csapatok, hogy már a félpályánál megállítsák az ellenfelet. A 84. percben egy ilyen szituáció után szabadrúgáshoz jutott az ÚBV.
A csereként beállt Tamási Gábor végezte el a pontrúgást, és 40 méterről, kissé balról eszméletlen nagy gólt rúgott, mintha zsinóron húzták volna a labdát, úgy süvített a jobb felső sarokba. Nagyon eltalálta. 2-1
Aztán mégis maradt az igazságos döntetlen, mert egy szerencsétlen szabálytalanság után büntetőhöz jutott a Gázgyár II, Kovács Tibor pedig nem hibázott. 2-2