4 gól és 4 kiállítás volt az Unione - Gázgyár rangadón

87382954 1798958213572001 7345229086521819136 n

Unione FC - ASR Gázgyár 2-2

BLSZ I. osztály 16. forduló

unione gaz2 2

Két olyan csapat játszott rangadót a III. Kerület műfüves pályáján, akik az elmúlt években inkább az élmezőnybe tartoztak, most viszont gyenge őszük okán a hátsó régióban várhatták közös meccsüket, amely nem volt eseménymentes!

A Gázgyár kezdett jobban és némi mezőnyfölénybe került, de mégis az Unione szerzett vezetést.
A 22. percben Denzel középről remekül tette be a tizenhatoson belülre a labdát Vécsi Gábornak, aki 13 méterről balról a hosszú sarokba lőtt. 1-0
3 perc múlva emberhátrányba került az Unione, Scheer Sándor reklamálásért megkapta második sárga lapját.
Az emberelőny ellenére az első félidőben a hazaiak jól szervezett védelmét a labdát többet birtokló Gázgyár nem tudta átjátszani, így 1-0-al fordultak a csapatok
A 64. percben aztán megtört a jég, Szántó Dániel tette be balról középre a labdát Cséka Krisztofernek, aki közelről kiegyenlített. 1-1
Két perc múlva már a vezetést is átvette a Gázgyár! Scheiber Bence passzolta be labdát középre, amely kipattant a kapusról, pont Szántó Dániel elé, aki 6 méterről a hálóba lőtt. 1-2

A 77. percben kettős emberhátrányba került az Unione, a kapujából kilépő Koncz Péter 25 méterre a kaputól buktatta gólhelyzetben lévő ellenfelét.
Úgy tűnt ezzel eldőlt a meccs, de az előző eset megismétlődött a túloldalon, csak ott a tizenhatoson belül! Zubány Gábor buktatta gólratörő ellenfelét 10 méterre a kaputól, a kapust kiállította a játékvezető és tizenegyest rúghatott az Unione.
Filó Tamás állt a labda mögé, és a rutinos védő élt a lehetőséggel! 2-2
Gól már nem született több, de még egy piros lap igen, Lóska Csaba rúgta el a labdát egy az Unione-nak megadott bedobás után. A Gázgyár védője is megkapta második sárga lapját.

A döntetlennel a mérkőzés alakulásának okán inkább az Unione lehet elégedett, a Gázgyár nagy lehetőséget szalasztott el a második gólját követően.