Meggyes Balázs duplájával nyert a Pénzügyőr II.

ubv penzugyor

ÚBV - Pénzügyőr II. 0-2 (0-0)

BLSZ II. 16. forduló

Az első félidő kiegyensúlyozott és küzdelmes játékot hozott, valamint egy lesgólt, a Pénzügyőr találata lett érvénytelenítve. A második játékrész elején a vendég csapat szinte azonnal be is talált, Meggyes Balázs 16 méterről parádés gólt lőtt a hosszú felső sarokba! A gól után a vendégek már uralták a mérkőzést, és végig irányították a meccset, a 85. percben pedig végképp eldöntötték. Ismét Meggyes Balázs volt a főszereplő, aki ezúttal egy remekül eltalált szabadrúgásból talált a hálóba. 2-0

"Tompa első félidőt követően a második játékrészre feljavulva, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést" - mondta Seres Zsolt a Pénzügyőr vezetőedzője.