Véget értek a TNT kiemelt ligájának csoportmérkőzései

Írta: Pestifoci.hu

83564722 132918614530428 6710662967211327488 n

Kialakult a Kiemelt liga két csoportjának végeredménye a Téli Nagypályás Tornán. A következő körben már a helyosztókért megy a küzdelem.

A Normál Ligában a negyedik fordulót rendezték meg.

 

2020. február 1. szombat

Kiemelt liga:

10 óra Erdért - Inter 04 7-4

11 óra Goldball F - Műegyetem SC 8-4

12 óra BAK Respect - Testvériség II. 3-2

13 óra BVSC U19 - Alsónémedi 1-1

14 óra Puebla - CSMTE 2-1

2020. február 2. vasárnap

Kiemelt Liga:

14 óra Csepel USE - Nimród I 2-3

 

Kiemelt Liga A csoport

Helyezés Csapat Mérkőzés Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól Pontszám
1. BAK-Respect 5 4 1 0 21 9 13
2. Testvériség II 5 4 0 1 23 11 12
3. Goldball F 5 3 1 1 22 13 10
4. Erdért 5 1 1 3 15 24 4
5. Műegyetem 5 0 2 3 12 21 2
6. Inter 04 5 0 1 4 12 26 1

 

Kiemelt Liga B csoport

 

Helyezés Csapat Mérkőzés Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól Pontszám
1. Nimród 5 4 0 1 19 5 12
2. Puebla 5 4 0 1 15 10 12
3. BVSC U19 5 2 1 2 15 8 7
4. Alsónémedi 5 2 1 2 11 13 7
5. Csillaghegyi MTE 5 1 0 4 6 12 3
6. Csepel UPSE 5 1 0 4 5 21 3

 

Téli Nagypályás Torna Normál Liga hétvégi eredményei:

2020. február 2. vasárnap

Normál liga:

10 óra Egészség Diák - Újpesti Haladás F 4-1

11 óra Goldball ÖF - Újpesti Haladás U17 2-3

12 óra Csep-Gól - Nimród II 5-3

13 óra Goldball U17 - Páty SE 1-1



A Norrmál Liga állása:

 

Helyezés Csapat Mérkőzés Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól Pontszám
1. Újpesti Haladás U17 4 4 0 0 24 11 12
2. Goldball U17 4 3 1 0 13 6 10
3. Páty 4 2 1 1 9 9 7
4. Goldball ÖF 4 2 0 2 11 12 6
5. Nimród II. 4 1 0 3 17 18 3
6. Újpesti Haladás F 4 1 0 3 10 12 3
7. Egészség Diák SE 4 1 0 3 8 13 3
8.. Csep-Gól II 4 1 0 3 8 19 3

 

  Következik:

 



Kiemelt liga 6. forduló

végleges időpontok:

2020. február 8.

11 óra A1 BAK-Respect - B2 Puebla -elődöntő

12 óra A3 Goldball F - B4 Alsónémedi 5-8. helyért

13 óra A4 Erdért SE - B3 BVSC U19 5-8.helyért

14 óra A2 Testvériség II - B1 Nimród -elődöntő

15 óra A5 Műegyetem - B6 Csepel UP SE -9-12. helyért


16 óra A6 Inter 04 - B5 Csillaghegyi MTE -9-12.helyért



2020. február 9. vasárnap

Normál Liga 5.forduló

11 óra Goldball ÖF - Csep-Gól

12 óra Páty SE - Újpesti Haladás U17

13 óra Goldball U17 - Újpesti Haladás

14 óra Egészség Diák - Nimród II

 

Részletek a mérkőzésekről a csillaghegyimte.hu oldalon. 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.