BLSZ Téli Teremtorna döntő - Az Airnergy lett a terembajnok!

81759383 865124707293789 6388372568394432512 n

Megkezdődött a BLSZ Téli Felnőtt Teremtorna egyeneskieséses szakasza. Az esményről élő szöveges tudósítással jelentkezünk.

Frissítés F5-tel vagy a cikk címére kattintva.

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. 89/A (Budafoki Sportcsarnok)

Időpont: 2020. január 12. (vasárnap)

Mérkőzések:

A mérkőzések 2x20 percesek.

Negyeddöntők:

1. 10:00  II. Kerület UFC -  Pestszentimrei SK 5-6

Gólszerzők: Tóbiás Marcell, Bacsek Bernát,Porst Benedek,Erdő-Lahner Tas(2) ill.
Czellahó Róbert,Vig Norbert,Molnár István(2), Dobronyi Gergely(2)

Folyamatosan egymás nyomában a csapatok a fordulatos mérkőzésen, 5 perccel a vége előtt az állás 5-5.

Molnár István góljával a Pestszentimre megszerezte a győzelmet, és ott van az elődöntőben.

2. 10:45 1908 SZAC - Testvériség  4-2

Gólszerzők: Kozselka Ádám, Kemerle Dániel, Horváth Dávid, Nagy Dominik ill. Kollár Zsolt (2)

terem2020

12 perc játék után még nem láthattunk gólt, mindkét csapat remekül védekezik. A félidő végén előbb Kolllár Zsolt szerzett vezetést büntetőből a Testvériségnek, majd Kozselka Ádám egyenlített azonnal. Sorban maradtak ki a helyzetek, végül Kemerle Dániel (SZAC) 13 perccel a vége előtt csak betalált. Kollár Zsolt újabb büntetőt rúghatott, és be is talált. 2-2

Horváth Dávid bombájával 3-2, majd Nagy Dominik is a hálóba lőtt 4-2.  VÉGE! Elődöntős az 1908 SZAC! Pestszentimre - SZAC az első elődöntő!

3. 11:30  Airnergy FC - MUN SE  6-2

Gólszerzők: Nagy Gábor, Kövesdi Zsombor, Takács Márton, Berkes Máté (2), Varga Gergő    ill. Gulyás Erik (2)

Nagy Gábor 10. percben szerzett góljával 1-0. Kövesdi Zsombor is betalált 8 méterről középről, 2-0 az Airnergy-nek!

A második játékrész is megkezdődött. Gulyás Erik szépített 15 perccel a vége előtt. 2-1 Gors Airnergy-gólok után 4-1.

Kettesével rúgja a gólokat a zöld-fehér csapat, 7 perccel a vége előtt 6-1. Aligha lesz fordítás. Szépített a MUN, 4 perc van hátra. VÉGE!

Az Airnergy is ott van a négy között.

4. 12:15 43.sz. Építők SK - Budatétény SE  9-0

Gólszerzők: Balazsin András(2), Szabados Krisztián, Örkényi Bence (2), Gerhardt Ádám (3), Maczinkó Roland

Gyors Építők-gól: Balazsin András lövése épphogy átment a gólvonalon. Szabados Krisztián bombázott a hálóba a 8. percben, 2-0-ra alakítva az eredményt.

A 10. percben Örkényi Bence is szép gól lőtt jóbbról. 10 perccel a vége előtt az állás már 6-0.

Potyognak az Építők gólok, az állás 8-0. 5 perc van hátra.  9-0 a vége! Airnergy FC – 43.sz. Építők lesz a második elődöntő.

Elődöntők:

5. 13:00 Pestszentimre - 1908 SZAC 1-5

Papp János vétett öngólt, 1-0 a SZAC-nak 2 perc után. Újabb gyors gól, Buzás Gergő lőtt a kapu baloldalába.

A 10. percben szépített a Pestszentimre.

A második félidő 3. percében Kemerle szerzett parádés gólt. 1-3 Kemerle Dániel bombaformában, újabb találatával 1-4. 10 perc van hátra. Gombkötő Árpád 1-5. VÉGE! Döntőben a SZAC

6. 13:45 Airnergy FC – 43.sz. Építők  4:3

Az 5. percben Dévényi Dániel vette be az Építők kapuját, majd két perc múlva Takács Márton szerzett nagy gólt, ezzel 2-0.

Gerhardt Ádám szépített 5 perccel a térfélcsere előtt. Dévényi Dániel estében szerzett szép gólt 3-1 az állás.

Kocsis Balázs szépített büntetőből, de ismét gyorsan jött a válasz, Berkes Máté lőtt a kapuba. Döntőnek is beillő meccs, Gerhardt ádám találatával 7 perccel a vége előtt 4-3.

Gerhardt Ádám fejese a végén centikkel ment mellé, majd  10 másodperccel a vége előtt Tugyi védett nagyot. Így maradt a 4-3

DÖNTŐBEN AZ AIRNERGY!

Bronzmérkőzés:

7. 14:45 Pestszentimre – 43.sz.Építők   6-6 Büntetőkkel: 0:2

Szabó Márton gurított a kapuba, 5 perc után vezet az Építők a bronzmeccsen. Szabados Krisztián lábáról a kapuba pattant a labda, ezzel lett 0-2, de gyorsan jött a szépítés.

Kocsis Balázs balról emelt a kapuba, 15 perc játék után 1-3. Balázs Gergő beadás után Dobronyi Gergely fejelt a kapuba 3 perccel a fordulás előtt. 2-3

A 19. percben Kocsis Balázs újabb gólt szerzett. 2-4

Gyors gólváltás után 3-5. Nem tud közelebb férkőzni a Pestszentimre. Papp Zsolt majd Gerhardt Ádám lőtt a kapuba. Molnár István szépített 6 perccel a vége előtt. 4-5

5-5 2 perccel a vége előtt, de az Építők azonnal visszavette az előnyt, majd újabb gól 6-6.

Büntetők: 0:2 bronzérmes az ÉPÍTŐK

Döntő:

8. 15:45 1908 SZAC – Airnergy FC  3:6

10 perc játék után 0:0. Kemerle Dániel szerzett gólt a 14. percben. Kozselka Ádám fejelt az üres kapuba egy kipattanót. 2-0

A szünet után odalett a SZAC előny Berkes Máté és Nagy Gábor szerzett gólt két perc alatt. Fordított az Airnergy! Dévényi Dániel lőtte be jobbról a labdát, Varga Gergő pedig közelről a hálóba. Bő 10 percccel a  vége előtt Takács Márton is a kapuba lőtt. Varga Gergő és Takács Márton lőtt újabb gólokat.