Zajlik a középdöntő a BLSZ Felnőtt Téli Teremtornán - Friss eredmények

Írta: Pestifoci.hu

teliterem

KÖZÉPDÖNTŐ

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

I. CSOPORT:

 

·       D csoport 1. helyezettje:  AIRNERGY FC                              

·       E csoport 2. helyezettje:   II. KERÜLET UFC                                     

·       B csoport 1. helyezettje:  TABÁNI LC                        

·       C csoport 2. helyezettje: TESTVÉRISÉG SE II

 

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

 

 

09:00
AIRNERGY FC - II. KERÜLET UFC 3-1

09:35
TABÁNI LC - TESTVÉRISÉG SE II  1-6

10:10

II. KERÜLET UFC - TABÁNI LC 12-1

10:45

TESTVÉRISÉG SE II - AIRNERGY FC 1-4

11:20

AIRNERGY FC - TABÁNI LC   11-2

11:55

II. KERÜLET UFC - TESTVÉRISÉG SE II 5-1

 

1. Airnergy 9 pont
2. II. Kerület UFC 6 pont
3. Testvéiség II 3 pont
4. Tabáni LC 0 pont

 

 

II. CSOPORT:

 

·       E csoport 1. helyezettje: 1908 SZAC                                        

·       F csoport 2. helyezettje: 43.sz. ÉPÍTŐK SK                                         

·       C csoport 1. helyezettje: BUDATÉTÉNY SE                                      

·       A és B csoport jobbik 2. helyezettje: NIMRÓD II        

 

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

 

13:00
1908 SZAC - 43.SZ. ÉPÍTŐK 2-3

13:35 BUDATÉTÉNY SE - Nimród II  4-1

14:10
43.SZ. ÉPÍTŐK - BUDATÉTÉNY SE  3-1

14:45
Nimród II - 1908 SZAC 1-6

15:20

1908 SZAC - BUDATÉTÉNY SE 3-2

15:55

43.SZ. ÉPÍTŐK - Nimród II  7-1

 

1. Építők 9 pont  GK.:13-4

2. 1908 SZAC 6 pont  GK.: 11-6

3. Budatétény 3 pont GK: 7-7

4. Nimród II. 0 pont  GK.: 3-17

 

III. CSOPORT:

 

·       F csoport 1. helyezettje:   TESTVÉRISÉG SE                                     

·       D csoport 2. helyezettje:   MUN SE                                          

·       A csoport 1. helyezettje:   CSEPEL UP SE

·       D, E, F csoport jobbik 3. helyezettje: PESTSZENTIMREI SK                  

     

Csoportmérkőzések:     2020. január 11. (szombat)

 

17:00

TESTVÉRISÉG SE - MUN SE 4-3

 

17:35

CSEPEL UP - PESTSZENTIMREI SK 0-3

 

18:10

MUN SE - CSEPEL UP    5-2

18:45

PESTSZENTIMREI SK - TESTVÉRISÉG SE   2-5

 

19:20

TESTVÉRISÉG SE - CSEPEL UP 5-2

 

19:55
MUN SE - PESTSZENTIMREI SK  3-5 

 

 

1.Testvériség SE 9 pont  GK.:14-7

2. Pestszentimrei SK  6 pont  GK.:10-8

3. MUN SE  3 pont GK.:11-11

4. Csepel UP SE 0 pont GK.:4-13

        

    

 

  

DÖNTŐ

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. 89/A (Budafoki Sportcsarnok)

 

Időpont: 2020. január 12. (vasárnap)

 

Résztvevők a közép döntő alapján:

 

I. csoport 1 – 2. helyezettje

II. csoport 1 – 2. helyezettje

III. csoport 1 – 2. helyezettje

I.-II.-III. csoport kettő legjobb 3.helyezettje

 

Mérkőzések:

 

1.     10:00                I. csoport 2. hely:   II. Kerület UFC     -          III. csoport 2. hely Pestszentimrei SK

 

2.      10:45                   II. csoport 2. hely: 1908 SZAC       -          III. csoport 1.hely: Testvériség  

 

3.      11:30               I. csoport 1. hely:  Airnergy FC       -          I - II – III. csoport legjobb 3. hely  MUN SE

 

4.      12:15                   II. csoport 1. hely:  43.sz. Építők SK      -          I - II – III. csoport 2. legjobb 3. hely  Budatétény SE

 

 

 

5.       13:00                   1 – 2 mérkőzés győztese  

 

6.        13:45                   3 – 4 mérkőzés győztese    

 

7.        14:45                 5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese             III. helyért 

 

8.         15:45                  5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese            I. helyért  

 

 

Kb. 16:30 Eredményhirdetés!

 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.