Az Érd formalitássá tette a visszavágót a Hidegkút ellen a Magyar Kupában

hidegkutisc9erd

A Futsal Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Hidegkúti SC 9-0-s vereséget szenvedett a szintén NBII-es 5 Stars Érd otthonában, ezzel pedig szinte lehetetlen helyzetbe került a továbbjutást illetően. A hidegkúti csapatnak hiába voltak meg a lehetőségei, nem ment a gólszerzés, és bár az első félidőben még "csak" 3-0 volt az állás a hazaiaknak, az Érd a második játékrészben pontot tett a fontosabb kérdésekre.

5 Stars Érdi VSE - Hidegkúti SC 9-0

Futsal Magyar Kupa

negyeddöntő

Gólszerzők: Horváth tamás (3), Bocsev Balázs (2), Pintér Dominik, Pintér Olivér, Kajdy Zekő Santeri, Bozsoki Imre

A visszavágót a január 22-én 20:30 kor rendezik Hidegkúton.