3-3-as döntetlen a Budapest Válogatott főpróbáján

77253959 691341348057539 407971921175511040 n

3-3-as döntetlennel hangolt a Budapest Válogatott a hétvégi Megyei Amatőr Válogatottak Országos Nagypályás Tornájára. A mérkőzést a Honvéd Utánpótlás központjában rendezték meg.

Az első 10 percben lendületesen kezdett a hazai csapat, de a Budapest válogatott fel tudta venni a ritmust, és bár a 22. percben vezetést szereztek a hazaiak, nem sokkal később egy bal oldali beadás után egy Honvéd játékosról bepattanó labdával összejött az egyenlítés. Csapatunknak a gólon kívül is voltak lehetőségei, többször is bonyodalmakat tudott okozni ellenfelünk kapujánál. Hátul pedig Balogh Péter jól fogta össze és irányította a csapatot. A félidő végén sajnos a koncentráció nem volt megfelelő, így a Honvéd végül összességében megérdemelt előnnyel mehetett szünetre.

A második játékrészben teljesen kiegyenlítetté vált a játék, és ennek köszönhetően  2-1 után Lóska Csaba egyenlített közelről, és bár a Honvéd újból előnybe került, a végén újra összejött az egyenlítés Pethő Bence révén.

A mérkőzésen minden játékos jó teljesítményt nyújtott, mi Kelemen Patrik, Gauzer Levente, Lóska Csaba, Torda Bence, Malya Bence és Pósa Dániel játékát külön is kiemelnénk.

A Budapest válogatott a BLSZ-címeres mezhez méltóan állt hozzá a mérkőzéshez, és ha ez a lelkesedés kitart a Székesfehérvári tornán is, akkor akár meglepetéseket is okozhatunk.

A tétmeccsek előtt csütörtökön még egy edzéssel készülnek a játékosok a megmérettetésre.

A Hnonvéd MFA U19 elleni edzőmérkőzésen pályára lépett játékosok:

Budapest: Farkas Márk (Pénzügyőr) Ubrankovics Gergő (Testvériség), Pósa Dániel (Testvériség), Kelemen Patrik (BVSC), Pethő Bence (Építők), Gauzer Levente (Csepel FC), Rónaszéki Botond (Svábhegy), Malya Bence (1908 SZAC), Torda Bence (Csepel FC), Balogh Péter (ASR Gázgyár), Lóska Csaba (ASR Gázgyár), Fekete Marcell (BVSC)