Elkészült a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna sorsolása 

Írta: Pestifoci.hu

154 1

 

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

  1. CSOPORT:
  • Csepel UP SE
  • Nimród SE II.
  • Csepel FC Kft. II.
  • Piramis SE

Csoportmérkőzések:     2019. december 07. (szombat)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

10:00

Goldball

Csepel UP SE

 

2.

10:35

Nimród SE II.

Csepel FC Kft. II.

 

3.

11:10

Csepel UP SE

Nimród SE II.

 

4.

11:45

Csepel FC Kft. II.

Goldball

 

5.

12:20

Csepel UP SE

Csepel FC Kft. II.

 

6.

12:55

Goldball

Nimród SE II.

 

  1. CSOPORT
  • 1. FC Skorpió
  • Tabáni LC
  • Zuglói Kinizsi SE
  • Híd-Unió SE

Csoportmérkőzések:     2019. december 08. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

10:00

1.    FC Skorpió

Tabáni LC

 

2.

10:35

Zuglói Kinizsi SE

Híd-Unió SE

 

3.

11:10

Tabáni LC

Zuglói Kinizsi SE

 

4.

11:45

Híd-Unió SE

1.    FC Skorpió

 

5.

12:20

1.    FC Skorpió

Zuglói Kinizsi SE

 

6.

12:55

Híd-Unió SE

Tabáni LC

 


  1. CSOPORT
  • Újpest Flotta SK
  • Budatétény SE
  • Issimo SE
  • Testvériség SE II.

Csoportmérkőzések:     2019. december 07. (szombat)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

14:00

Újpesti Flotta SK

Budatétény SE

 

2.

14:35

Issimo SE

Testvériség SE II.

 

3.

15:10

Budatétény SE

Issimo SE

 

4.

15:45

Testvériség SE II.

Újpesti Flotta SK

 

5.

16:20

Újpesti Flotta SK

Issimo SE

 

6.

16:55

Budatétény SE

Testvériség SE II.

 

  1. CSOPORT
  • Airnergy FC
  • Csep-Gól FC SE
  • MUN SE
  • Pestszentimrei SK

Csoportmérkőzések:     2019. december 08. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

14:00

Airnergy FC

Csep-Gól FC SE

 

2.

14:35

MUN SE

Pestszentimrei SK

 

3.

15:10

Csep-Gól FC SE

MUN SE

 

4.

15:45

Pestszentimrei SK

Airnergy FC

 

5.

16:20

Airnergy FC

MUN SE

 

6.

16:55

Csep-Gól FC SE

Pestszentimrei SK

 


  1. CSOPORT
  • 1908 SZAC
  • Kelen SC II.
  • MLTC
  • II. Ker. UFC

Csoportmérkőzések:     2019. december 15. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

10:00

1908 SZAC

Kelen SC II.

 

2.

10:35

MLTC

II. Ker. UFC

 

3.

11:10

Kelen SC II.

MLTC

 

4.

11:45

II. Ker. UFC

1908 SZAC

 

5.

12:20

1908 SZAC

MLTC

 

6.

12:55

Kelen SC II.

II. Ker. UFC

 

  1. CSOPORT
  • 43. sz. Építők SK
  • Testvériség SE I.
  • Hidegkúti SC
  • Nimród SE I.

Csoportmérkőzések:     2019. december 15. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

14:00

43. sz. Építők SK

Testvériség SE I.

 

2.

14:35

Hidegkúti SC

Nimród SE I.

 

3.

15:10

Testvériség SE I.

Hidegkúti SC

 

4.

15:45

Nimród SE I.

43. sz. Építők SK

 

5.

16:20

43. sz. Építők SK

Hidegkúti SC

 

6.

16:55

Testvériség SE I.

Nimród SE I.

 

FELHÍVJUK A CSAPATOK FIGYELMÉT, HOGY FÉL ÓRÁVAL AZ ELSŐ MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IDŐPONTJA ELŐTT NYIT KI A SPORTCSARNOK!

Továbbjutás a középdöntőbe:

A, B. csoport 1. helyezettje és az A és B csoport jobb 2. helyezettje          3 csapat

C csoport 1. és 2. helyezettje                                                                       2 csapat

D, E, F csoport 1., 2. helyezettje és a jobbik 3. helyezettje                         7 csapat

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.