Budafokon szakadt meg a Testvériség győzelmi sorozata

74455373 2415820498673527 491444271270854656 n

Sorozatban 6 megnyert mérkőzés után ment vendégségbe a Testvériség a Budafokhoz. A találkozó elején kevés helyzet alakult ki és egyenlő erők küzdelmét láthatták a kilátogatók.

Budafok II - Testvériség SE 1-1

BLSZ I. 10. forduló

Az események az első félóra után kezdtek el jobban pörögni. A 34. percben Földi Dániel (Budafok) fejesét ütötte ki Zubány Miklós, majd egy perc múlva Barizs Martin közeli lövését védte óriási bravúrral a Testvériség kapusa.

A két nagy lehetőség után a vezetést is megszerezte a Budafok, Földi Dániel a 42. percben 16 méterről kissé jobbról lőtt a hosszúba. 1-0
Az egyenlítés gyorsan érkezett Pálmai Zsolt tökéletes beadása után Bódis Tibor fejelt szép gólt. 1-1

A második játékrész egy nagy Testvériség lövéssel kezdődött, az 51. percben Ambrózi Álmos próbálkozott a 16-os bal sarkáról, de Olasz Bálint ki tudta ütni a labdát a léc alól.
Majd két perc múlva Pálmai Zsolt lövését boxolta ki a Budafok kapusa.
A 63. percben is a Testvériség volt veszélyes, Kollár Zsolt szabadrúgását a bal alsó sarok elől kiütötte, majd többen is gólt szerezhettek volna, de a labda a másdodik kipattanó utáni lövést követően elhagyta a játékteret.
A hátralévő időben már igazán nagy lehetőségek nem adódtak. Bár nagyobb odafigyeléssel bármelyik csapat eldönthette volna a meccset, a döntetlen annak ellenére is igazságosnak monsható, hogy a Testvériség valamivel közelebb állt a győzelemhez.
A Budafok első döntetlenjét játszotta a bajnokságban, a Testvériség veretlenségi sorozatát megőrizte, de hosszú győzelmi sorozata lezárult.