csepel ujpestii

BLSZ I. 7. forduló

Csepel FC: Szűcs L. - Mészáros R., Bányai J., Mészáros L., Németh Z. (Gauzer L.), Villányi G., Szabó E. (Mankó D.), Guba T., Bencze M., Pekowski M., Torda B.

Újpest II: Fadgyas T.- Kovács D. (Tóth O.), Máté Zs., Nemes Á., Böndi Á. (Forrai Z.), Kovács G., Kenyeres M. (Drávucz M.), Ferkel Á., Mucsányi M., Csongvai Á., Hulicsár M.

Az első öt fordulóban csak győzelmeket szerző Csepel a 6. körben meglepetésre kikapott a SZAC ellen, a javítás gyorsan sikerült számára, mert hazai pályán 3-1-re megverte az előző héten a Pénzügyőrtől pontokat csenő Újpest II-t.

A 21. percben Bencze  Márton adta meg a hangulatot, miután remek gólt szabott a jobb sarokbaA felhőtlen jó kedv negyedórán keresztül tartott, a 38. percben egyenlített az Újpest, Ferkel Ádám először a kapufát találta el közelről, majd a kipattanót már étékesítette. A félidő végén majdnem visszavette az előnyt a Csepel, de a 42. percben hiába reklamáltak tizenegyesért, a játékvezető másképp látta a szituációt, mint a hazaiak.

Az 53.percben viszont közös nevezőn voltak, Németh Zoltán tört kapura, de a kapujából kilépő Fadgyas Tamás buktatta. A vendégek kapusa előbb a szabálytalanság miatt kapott sárga lapot, majd reklamálásért is, így a lila-fehérek megfogyatkoztak. Ráadásul Villányi Gergely még értékesítette is a büntetőt.

Úgy tűnt a nagy dolgok eldőltek ezzel, és ez a 67. percben realizálódott is.  Torda Bence beadás után Németh Zoltán lőtt a kapuba. 3-1

A hátralévő időben a Csepel már nem tudott újabb gólt elérni, de a 3-1-es sikerrel abszolút elégedettek lehettek.