Elkészültek a BLSZ-es felnőtt bajnokságok csoportbeosztásai

Írta: Pestifoci.hu

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottsága a mai napon közzétette a 2019/2020 BLSZ-es felnőtt bajnokságok csoportbeosztásait:

 

         BLSZ I. OSZTÁLY                                                               BLSZ II. OSZTÁLY

 

 

Csapat neve:

   

Csapat neve:

1.

Pénzügyőr SE

 

1.

RAFC

2.

Csepel FC SE

 

2.

Új-Budai FC-Voyage

3.

Újpest FC II

 

3.

Pénzügyőr SE II

4.

REAC

 

4.

Szt. Pál Akadémia

5.

Unione FC

 

5.

II. Kerületi UFC

6.

Főv. Vízművek SK

 

6.

Hidegkúti SC

7.

Testvériség SE

 

7.

TFSE

8.

ASR Gázgyár

 

8.

MLTC

9.

Budafoki MTE II

 

9.

THSE-Szabadkikötő II

10.

1908 SZAC Budapest

 

10.

Kelen SC II

11.

XII. Svábhegy FC

 

11.

Pestszentimrei SK

12.

43. sz. Építők SK

 

12.

MUN SE

13.

Ikarus Fejlődő Kertváros

 

13.

Airnergy FC

14.

Csep-Gól FC

 

14.

ASR Gázgyár II

15.

BVSC-Zugló

 

15.

Nimród SE

16.

Közterület SC

 

16.

Testvériség SE II

 

BLSZ III.

 

       BLSZ III. OSZTÁLY 1. csoport                                     BLSZ III. OSZTÁLY 2. csoport

 

 

Csapat neve:

   

Csapat neve:

1.

Műegyetemi FC

 

1.

Törökbálinti FC

2.

Goldball’ 94 FC

 

2.

Bp. Erdért SE

3.

Csillaghegyi MTE

 

3.

„33” FC

4.

Margitsziget

 

4.

Inter CDF

5.

Inter 04 FC

 

5.

Erős Vár FC

6.

Bp. Polgári SC

 

6.

Budatétény SE

7.

Ferencvárosi FC

 

7.

Merkapt SE

8.

Kormányőr SE

 

8.

Városgazda

9.

Lőrinci Kitartás

 

9.

BÜSKE

10.

Rúg-6 FC

 

10.

ESMTK LE KFT II

11.

Ember-Előny SA

 

11.

Rákosligeti AC

12.

Istenhegy FC

 

12.

Rákosmente KSK

13.

Lánchíd FC

 

13.

Puebla 13 FC

14.

Tabáni LC

 

14.

Budakeszi SC

 

 BLSZ III. OSZTÁLY 3. csoport

 

Csapat neve:

1.

KISE

2.

Nagytétényi Kohász

3.

Issimo SE

4.

Duna SK

5.

Fővárosi Vízművek SK II

6.

BAK Respect

7.

Újpesti Flotta

8.

Rákosszentmihályi SC

9.

Futbalféria SC

10.

BEAC

11.

XII. Svábhegy FC II

12.

MTK Baráti Kör

13.

Budai FC

14.

II. Kerületi UFC II

 

BLSZ IV.

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 1. csoport  

 

Csapat neve:

1.

Műegyetemi FC II

2.

Bp. Erdért SE II

3.

Kormányőr SE II

4.

ULC Vasló

5.

Róna SC

6.

Inter 04 FC II

7.

Gamma LSE

8.

Újpesti Flotta II

9.

Csepel FC KFT II

10.

2011 Champion FC

11.

Siketek SC

12.

Közgáz DSE

13.

Goldball’ 94 FC II

14.

CSHC’ 94 FC

 

       BLSZ IV. OSZTÁLY 2. csoport                                     BLSZ IV. OSZTÁLY 3. csoport

 

 

Csapat neve:

   

Csapat neve:

1.

Piramis SE

 

1.

BKV 2013 KFT II

2.

Egészség DSE

 

2.

Közterület SK II

3.

Carvalho BLA

 

3.

Külker SC

4.

Kőbányáért

 

4.

Mahatma Gandhi

5.

Csepel UP SE

 

5.

Bekomold SE

6.

BME Kármán FC

 

6.

3R Spartacus Calcio

7.

Nimród SE II

 

7.

1.FC Skorpió

8.

Puebla 13 FC II

 

8.

Henger VL FC

9.

Zuglói Kinizsi SE

 

9.

Dinamo Torpedo

10.

Dinamikus ISE

 

10.

Budatétény SE II

11.

Híd-Únió SE

 

11.

Hidegkúti SC II

12.

Csep-Gól FC II

 

12.

Csabagyöngye SE

13.

Margitsziget II

 

13.

MUN SE II

14.

Hunreál FC

 

14.

Amatőr SE

  

BLSZ IV. OSZTÁLY 4. csoport

 

 

Csapat neve:

1.

Palota SE

2.

Issimo SE II

3.

RTK-Vasló

4.

Kőbányai Egyetértés FC

5.

Szt. Pál Akadémia HSE II

6.

Hangos SE

7.

BEAC II

8.

Káposztásmegyer FC

9.

MAC

10.

Pestújhelyi SC

11.

Újpesti Haladás

12.

MLTC II

13.

RAFC II

14.

Maximo Hungária

15.

Angyalföldi PLE

16.

Dream Football SE

 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.