Elfogadott nevezések BLSZ I-től BLSZ IV-ig

Írta: Pestifoci.hu

blsz cimer 170

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság Versenybizottsága elfogadta a 2019/20 évi Budapest Bajnokságra való nevezéseket.

A nevezések kapcsán érdekesség, hogy két egyesület is alsóbb osztályba nevezett be, a Pestszentimre II. csapatát megszüntetve BLSZ I-es joga ellenére visszanevezett a BLSZII-be,

a Törökbálint  pedig BLSZ II-es joga ellenére döntött a BLSZ III mellett.

A BLSZ I-ben, a BLSZ II-ben és a BLSZ III-ban is feltöltésre lesz szükség. Először a legjobb nem feljutó helyen végzett csapatokat fogják felkérni, a BLSZ I-be így az előző évben

harmadik helyen végzett Közterület kerülhet, míg a BLSZ II-be a Testvériség II.

A BLSZIII-at 5 csapattal kell feltölteni, először a legjobb nem feljutóval, majd a legjobb kiesővel, és így tovább:  várhatóan a Szent Pál II, az MTK Baráti Kör,  a Budakeszi SC, a Városgazda, és az Ember-előny lehet majd BLSZIII-as.

 

 

                  BLSZ  I.                          BLSZ  II. 

 

1.

1908 SZAC Budapest

1.

Airnergy FC

2.

43. sz. Építők SK

2.

ASR Gázgyár II

3.

ASR Gázgyár

3.

II. Kerületi UFC

4.

Budafoki MTE II

4.

Hidegkúti SC

5.

BVSC-Zugló

5.

Kelen SC II

6.

Csepel FC KFT

6.

Közterület SC

7.

Csep-Gól FC

7.

MLTC

8.

Fővárosi Vízművek SK

8.

MUN SE

9.

Ikarus Fejlődő Kertváros

9.

Nimród SE

10.

Pénzügyőr SE

10.

Pénzügyőr SE II

11.

REAC

11.

Pestszentimrei SK

12.

Testvériség SE

12.

RAFC

13.

Újpest FC II

13.

Szt. Pál Akadémia HSE

14.

Unione FC

14.

TFSE

15.

XII. Svábhegy FC

15.

THSE-Szabadkikötő II

   

16.

ÚBV KFT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             BLSZ  III. OSZTÁLY                                                        

 

1.

„33” FC

20.

Issimo SE

2.

II. Kerületi UFC II

21.

Istenhegy FC

3.

BAK

22.

KISE

4.

BEAC

23.

Kormányőr SE

5.

Bp. Erdért SE

24.

Lánchíd FC

6.

Bp. Polgári SC

25.

Lőrinci Kitartás

7.

Budai FC

26.

Margitszigeti FC

8.

Budatétény SE

27.

Műegyetemi FC

9.

BÜSKE

28.

Merkapt SE

10.

Csillaghegyi MTE

29.

Nagytétényi Kohász

11.

Duna SK

30.

Puebla 13 FC

12.

Erős Vár FC

31.

Rákosmente KSK

13.

ESMTK LE KFT II

32.

Rákosszentmihályi SC

14.

Ferencvárosi FC

33.

Rúg-6 FC

15.

Fővárosi Vízművek SK

34.

Tabáni LC

16.

Futbalféria SC

35.

Testvériség SE II

17.

Goldball’ 94 FC

36.

Törökbálinti FC

18.

Inter 04 FC

37.

Újpesti Flotta

19.

Inter CDF

38.

XII. Svábhegy FC II

 

                               BLSZ  IV. OSZTÁLY                                                        

 

1.

1.FC Skorpió

33.

Palota SE

2.

2011 Champion FC

34.

Pestújhelyi SC

3.

3R Spartacus Calcio

35.

Puebla 13 FC II

4.

Amatőr SE

36.

Rákosligeti AC

5.

BEAC II

37.

Róna SC

6.

BME Kármán FC

38.

RTK-Vasló

7.

Bp. Erdért SE II

39.

Siketek SC

8.

Budakeszi SC

40.

Szt. Pál Akadémia HSE II

9.

Budatétény SE II

41.

Újpesti Haladás

10.

Csepel UP SE

42.

ULC Vasló

11.

Csepel FC KFT II

43.

Zuglói Kinizsi SE

12.

Csep-Gól FC II

44.

Újpesti Flotta II

13.

Ember-Előny SA

45.

Angyalföldi PLE

14.

Gamma LSE

46.

Műegyetemi FC II

15.

Hangos SE

47.

CSHC’ 94 FC

16.

Henger VL FC

48.

Közgáz DSE

17.

Hidegkúti SC II

49.

Carvalho BLA

18.

Híd-Unió SE

50.

Goldball’ 94 FC II

19.

Inter 04 FC II

51.

Piramis SE

20.

Issimo SE II

52.

Egészség DSE

21.

MAC

53.

Közterület SK II

22.

Kormányőr SE II

54.

Kőbányáért

23.

Kőbányai Egyetértés FC

55.

Dinamikus SE

24.

Külker SC

56.

BKV 2013 KFT II

25.

Margitszigeti FC II

57.

Mahatma Gandi

26.

Maximo Hungária

58.

Bekomold SE

27.

MUN SE II

59.

Dinamo Torpedo

28.

Nimród SE II

60.

Káposztásmegyer FC

29.

MTK Baráti Kör

61.

MLTC II

30.

Városgazda

62.

RAFC II

31.

Csabagyöngye SE

63.

Dream Football SE

32.

Hunreál FC

   

 

Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.