Kiemelt Liga 7. fordulóból előre hozva

Gólszerzők: Kobolák Péter ill. Pásztor Tibor, Jenei Krisztián, Sándor Péter

Erdért: Balla Bertalan - Fahmy Habib Ahmed - Gyalai Péter, Steinmetz Ádám, Palkovics Mihály, Fekete István, Palkó István, Kiss István, Engler Bence, Kobolák Péter, Kobolák Márkó Cserék: Kiss Tamás, Kiss István, Búzás Gábor, Bozó Ferenc, Merza Ábel

BAK Respect: Vilits János - Szombati Tamás, Balogh Attila, Bogdán László, Juhász Richárd, Varga Márton, Pásztor Tibor, Csáky Gergely, Csillag Péter, Varjú István, Sándor Péter Cserék: Mészáros Tibor, Jenei Krisztián, Farkas Máté, Kántor Barnabás, Borsi Gergely, Vatai Dávid

Az első félidő elején több helyzete volt a BAk-nak, de mégis az Erdért szerzett vezetést. Kobolák Péter lőtt a bal sarokba. A második játékrészre a cserékkel megerősödött BAK Pásztor Tibor révén előbb egyenlített, majd Jenei Krisztián parádés szabadrúgásgóljával a vezetést is átvette. A mérkőzés hajrájában volt egy kapufája az Erdértnek, így nem voltak messze az egy ponttol, de végül a 90. percben ehelyett Sándor Péter adta meg a kegyelemdöfést egy 24 méteres látványos emeléssel.

Steinmetz György (Erdért): Férfias küzdelemben alulmaradtunk. Gratulálok az ellenfélnek.

Bernau Péter (BAK): Küzdelmes, kemény mérkőzésen több helyzetünk volt, ezért úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk.

2019. február 3., 10 óra: Csillaghegy ÖF - Z.Kinizsi 2-8
Gólszerzők: Orosházi Miklós (2) ill. Szőts Tibor, Burbiczky Zoltán, Bagó Krisztián, Knapp Krisztián (3),Fritz Olivér (2)

Csillaghegy: Bózsik Márton - Bene István, Muhari Zoltán, Orosházi Miklós, Craveró Zoltán, Ádám Zsolt, Gyuricza Tibor, MAkai Gábor Haselbach Ferenc, Weizinger Imre, Heizler Sándor Cserék: Kovács Krisztián, Trautmann Arnold, Jakusovszky János

Zuglói Kinizsi: Vilics János - Szijj Miklós, Bagó Krisztián, Molnár Dániel, Mihók János, Milák Imre, Csemer Judit, Fritz Olivér, Knapp Zoltán, Albert Csaba, Szőcs Tibor Cserék: Jenei István, Rádl Attila, Biró Gyula, Szűcs Zoltán, Jonas Ethan, Burbiczky Zoltán, Jenei Krisztián, Juhász Krisztián, Puesz Ákos

A Zuglói Kinizsi bő keretével szép győzelmet aratott. A találkozón két gyönyörű gól is született. Orosházi Miklós szélről lőtt bombáját és Burbiczki Zoltán tizenhatos sarkáról hálóba emelt labdáját öröm volt nézni.
Solymosi Csaba (Zuglói Kinizsi): A Csillaghegy kapusa kiemelkedő teljesítményt nyújtott. Sportszerű ellenfél ellen szép győzelmet arattunk.

2019. február 3., 11 óra: Goldball ÖF. - Kormányőr I. 3-1
Gólszerzők: Nagy Márton, Inotai Attila (2) ill. Kurucz Gergely

Goldball: Kelemen Tamás - Czár Péter, Pápai Balázs, Szakál Iván, Lenti Dávid, Somogyi István, Varga Ervin, Nagy Márton, Erdei László, Kiss Balázs, Inotai Attila Cserék: Horváth Attila, Szabó Zoltán, Szabó Krisztián, Jánosi Jenő, Kovács István

Kormányőr: Lipcsey Zsolt - Ősz András, Kurucz Gergely, Viczina Balázs, Budaházy Richárd, Borbély Csaba, Galambos Gábor, Nánási Péter, Drahos Dániel Kertész Ákos, Juhász Krisztián Cserék: Takács Zoltán, Villy Róbert, Gedai Gergő

Az első félóra csak kihagyott helyzeteket hozott. Ebben inkább a Goldball jeleskedett, amely egy tizenegyest is kihagyott. A 35. percben aztán Nagy Márton megtörte a jeget, és két perc múlva Inotai Attila is kijavította egy góllal a mellé rúgott büntetőt. A szünetben az így kialakult 2-0 volt az állás, amely megfelelt a játék képének. Sokáig így is maradt az állás. Aztán a Kormányőr a 82. percben közelebb tudott férkőzni, de azonnal érkezett a Goldball válasza. Az eredmény pedig ezután már nem változott.

2019. február 3., 12 óra: Inter 04 -PUEBLA 1-2
Gólszerzők: Alex Bompan ill. Pék Bence, Megyesán Péter

Inter04: Gősi Viktor - Csukovits László, Nagy tamás, Deák Zsolt, Balog Richárd, Vakarcs Dávid, Maráczi János, Alex Bompan, Papp MArcell, Huszár Viktor, Szabó József Cserék: Rabóczi Ákos, Kis-Balázs Dávid, Mócsa Róbert, Plavecz Zoltán, Orhum Bgilmez, Molnár Ferenc

Puebla: Nagy Ákos- Karacs András, Sárközi Bence, Dankó Ákos, Uzelman Tamás, Molnár Sándor, Pék Bence, Jóni Norbert, Megyesán Péter, Brückner Gábor, Ábrahám László Cserék: Ábrahám Tamás, Csányi László, Csuka Zsolt, Rácz Gábor

Jó és izgalmas mérkőzést játszottak a csapatok. Az első félidő közepén volt egy gyors gólváltás, így 1-1 volt a félidő. A 25. percben Pék Bence lőtt 12 méterről a hálóba, majd egy beadást követően Alex Bompan egyenlített egy fejessel. A második játékrész elején korán betalált a Puebla, Megyesán Péter találata pedig - hiába próbálkozott a hátralévő időben az Inter- eldöntötte a meccset.

Babulják Zoltán (Puebla): Küzdelmes, jó iramú mérkőzés volt. A problémánk továbbra is az, hogy a támadó szekcióban javulnunk kell.

2019. február 3., 13 óra: Istenhegy - Csep-Gól II 4-2
Gólszerzők: Kentaro, Ferenczi (ÖG), Sáfrány Patrik, Lemport Csaba ill. Pallos (öngól) Corvin Kristóf

Küzdős meccs volt, amelyen az Istenhegy tett többet a sikerért, és megérdemelten nyert. Több gól is úgy esett, hogy nem előzte meg kidolgozott akció.

Istenhegy: Mivva, Dr Somos András, Milák Tamás, Pallos Levente, Yuki Fujiwara,Jhonpaul, Sáfrány Patrik, Remport Csaba, Czerok Péter, Váradi Márk, Sadikovic Agron, Bende Zoltán, Ken

Csep-Gól II: Kiss László, Gazdag Richárd, Csikó Miklós, Petrányi Gábor, Kocsi Bence, Ferenczi Zsolt, Pecze Gábor, Somogyi Csaba, Császár Richárd, Corvin Kristóf, Gergely Ferenc Cserék: Doszpod Patrik, Helle Tamás, Cseh Péter

2019. február 3., 14 óra: RÚG 6 - IKARUS U-17 1-1
Gólszerzők: Plesa András ill. Dulai Tamás

Rúg-6: Szalai Ádám - Seres Krisztián, Peringer Ferenc, Gombai Zsolt, Cservák Gergő, Fábián János, Moóri Gábor, Nagy Tamás, Plesa András, Cservák Balázs, Kovács Dávid Cserék: Jenei Lajos, Székely Ádám, Králl Attila, Bodnár Zoltán, Bordán Dominik

Ikarus U17: Bálint Marcell - Bálint Balázs, Kubik MArcell, Kovács Botond, Popovics Patrik, Neumann Botond, Németh Márk, Ónodi Bence, Szabó Gábor, Keszler Dominik, Dulai Tamás Cserék: Mikus Péter, Hetyei András, HEtyei Szilveszter, Szabó András, Bedics Dániel, Ódor Róbert

Krampek Nándor(Ikarus): Fel kell nőnünk még azokhoz a meccsekhez, amikor nem minden a játékról szól.

Szilvási János (Rúg-6): Gratulálok ellenfelünknek a mérkőzéshez. Ügyes, hajtós, fiatal csapat. Teljesen megérdemelten vezettek, de a győzelmet nekünk kellett volna megszerezni.

2019. február 2., 10 óra: Híd-Unió – Kormányőr II. 1-2
Gólszerzők: Radák Gábor ill. Szász Dávid, Görbicz Gábor

Híd Unió: Mikula László - Dregán Roland, Oravecz Sándor, Katona Róbert, Holló Ákos, Osvalda Róbert, Harsányi Ádám, Kovács Balázs, Persik Bence, Radák Gábor, Harsányi Balázs Cserék: Tóth Máté, Kovács Bence
Kormányőr SE II: Szujó Imre, Papp Dávid, Hegedűs Zoltán, Domán Attila, Nagy Konrád, Lipcsey Zsolt, Ősz András, Dörgő Zsolt, Szász Dávid, Molnár István, Kovács Bence Cserék: Pálinkás István, Fedor Dávid, Nagy Péter, Gömbicz Gábor

A találkozón a Híd Unió szerzett vezetést annak ellenére, hogy játékban a mérkőzés nagyobbik részében inkább a Kormányőr mutatott valamivel többet. A második játékrészben célba is ért a Kormányőr SE II. A találkozó hajrájában Szász Dávid egyenlített, majd Görbicz Gábor szöglet utáni fejesével a mérkőzést is megfordították.
Kovács Balázs (Híd-Unió): Sajnáljuk a végét, nyerhettünk volna. Hegedűs Zoltán (Kormányőr II): Az első félidő végét és a második elejét éreztem nehezebbnek. Örülök, hogy meg tudtuk fordítani a meccset. Szükség volt ehhez Szujó Imre remek kapusteljesítményére is. 2019. február 2., Kiemelt!:

2019. február 2.,11 óra: BAK Respect - Goldball U-19 0-1
Gólszerző: Soóky Dániel
BAK RESPECT: Sztankó István - Szombati Tamás, Bogdán László, Balogh Attila, Csillag Péter, Pásztor Tibor, Borsi Gergely, Magyar Attila, Fábián Attila, Sándor Péter, Józsa Attila Cserék: Varjú István, Juhász Richárd, Vatai Dávid, Csáki Gergely, Csibi Vilmos

Goldball U19: Varga Ferenc - Kötő Bence, Koch Tamás, Nagy Henrik, Dóka Gergő, Nagy Ádám, Szabó Krisztián, Sulija Mátyás, Soóky Zsolt, Tóth Mátyás, Juhász Gergő Cserék: Balázs Krisztián, Soóky Dániel, Újvári Dominik, Battonyai- Fehér Tamás

Az izgalmas találkozót egy érdekes gól döntötte el, de a Goldball győzelme összességében nem volt érdemtelen.
Bernau Péter (BAK Respect): Büszke vagyok a csapatomre. Sérülés miatt az utolsó félórában 10 emberrel is egyenrangú ellenfelek voltunk. Az utolsó percben balszerencsés körülmények között veszítettünk.
Kiss Zoltán(Goldball): Nagy taktikai mérkőzés volt, amelyen a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

2019. február 2.,12 óra: Testvériség U19 - Csillaghegy 3-5

Gólszerzők: Ambrózi Manó, Vass Márk, Léb László ill. Makai Gábor (2), Vass Dániel, Weitzinger Zsolt, Lévai Kálmán

Testvériség U19: Gulácsi Márk - Török Zsombor, Losonczi Ádám, Kovács Norbert, Balogh Lajos, Lukácsi Kristóf, Kiss Dániel, Vass Márk, Tóth Benjámin, Léb László, Ambrózi Manó Cserék: Hanák Roland, Szabó Dávid, Dudás Tibor

Csillaghegyi MTE: Bózsik Márton, Jurkinya Richárd, Gonda Gergely, Takács Benedek, Weitzinger Zsolt, Dóczy István, Dóczy Márton, Lévai Kálmán, Vass Dániel Makai Gábor, Bartha Dániel Cserék: Orosházi Miklós, Heizler Sándor

Megszerezte első győzelmét a Csillaghegy csapata, amely ráadásul öt gólt is elért ezúttal. A Testvériség megtartotta a tornán mutatott formáját, jól játszva se szerzett pontot. Ugyanakkor teljesítményükre a vereség ellenére sem lehet nagy panasz.

Boldizsár Imre: Végre megjöttek a gólok és ez eredménnyel is párosult.

Törőcsik András (Testvériség): Gratulálunk a Csillaghegynek, és Boldizsár Imre bácsinak a győzelemhez és a torna rendezéséhez. Örülök, hogy sérülése nélkül végeztünk. A játékvezető viselkedése, hozzáállása és teljesítménye az amatőr osztályában se, megengedhető. Neki, aki a BLSZ legmagasabb osztályában vezet, itt példát kellene mutatni. Lehet, hogy sokat reklamálok, de nincsen játékvezető, akivel nem sportbaráti a viszonyom. Rosszul játszottunk és erre az előbbi gondolataim, nem lehet magyarázat.

2019. február 2.,13 óra: BVSC u-19 - Műegyetem 1-0
Gólszerző: Kincses Sándor

BVSC U19: Hollókői Ádám - Páncél Dániel, Soós Olivér, Szőke Olivér, Kamló MArtán, Mohácsi Barna, Demők Döme, Kató Dominik, Ibrahim, Kincses Sándor, Mészáros Richárd Cserék: Woki Bálint, Kása Dániel, Németh Botond, Moldován Ábrahám, Szegedi Péter, Demeter Bálint, Kerekes Krisztián, Mészáros Richárd, Páncél Dániel

Műegyetem: Katona József - Harsányi Balázs, Varga János, Verschitz Péter, Godány Ferenc, Tibold Gergely, Csillag Péter, Fazekas Zsolt, Komjáthi Bálint, Lukács Kristóf, Almási Áron Cserék: Bakó Máté, Kerekes Miklós, Ridl Attila, Mohamed P., Ümer T. Ali, Diassep

Céró Bálint (BVSC): Jó játékvezetés mellett küzdelmes, jó iram találkozó volt, amelyen egy tizenegyes góllal tudtunk nyerni. Gratulálok ellenfelünknek.

2019. február 2.,14 óra: MLTC - ERDÉRT 1-4

Hiába szerzett korán vezetést az MLTC, a rangadón az Erdért fontos és nagy győzelmet aratott.

Gólszerzők: Szécsi Márk ill Szécsi Márk (ÖG), Kobolák Márkó, Bagó József (2)

MLTC: Kostyova Patrik - Denyovszky Mihály, Kiss Bence, Szécsi Márk, Balla Dávid, Nagy László, Laukó János, Kecskeméti Balázs, Tóth Zsolt, Szabó Dominik, Tóth Péter Cserék: Tóth Krisztián, Gál Péter, Horváth Zoltán Erdért: Kiss Tamás - Fahmy Habib Ahmed, Gyalai Péter, Steinmetz Ádám, Palkovics Mihály, Kobolák Márkó, Fizli István, Palkó István, Fekete István, Merza Ábel, Bagó József cserék: Kobolák Péter, Engler Bence, Kállai Dávid, Bozó Ferenc, Kiss IStván, Balla Bertalan, Búzás Gergely

Zséli László (MLTC) Nagy csalódás volt a mérkőzés! Ez a TNT úgy néz ki, hogy a bajnokoknak áll.

Steinmetz György (Erdért): 15 perc előnyt adtunk ellenfelünknek. Utána viszont szép győzelmet arattunk. Az öngól kicsit megtörte őket. Több cserénkkel felőröltük őket.