A bajnokságban az Építők volt a jobb!

Írta: fotó és kivonat: 43szepitoksk.hu

epitok viz

A Magyar Kupában 2-1-el a Vízművek jutott tovább az Építők ellen, a bajnokságban viszont gyorsan bosszút állt a vereségért a kék-fehér csapat.

Fővárosi Vízművek - 43.sz. Építők SK 0-3

BLSZ1. 1. forduló

Egyébként a mérkőzés hasonlóan kezdődött, mint a kupameccs, egy korai Vécsi Gábor találattal. Több kimaradt vendég lehetőséget követően, Demeter Viktor passza után Vécsi 10 méterről indult el szokásos góltúráján.

A gól után is jobb teljesítményt nyújtott, veszélyesebben futballozott az Építők, mint ellenfele, de a szünetig maradt a 0-1.
A második játékrészben viszont nem kellett sokat várni a gólra. Horváth Szabolcs adott nagy labdát Demeter Viktornak, aki 10 méterről passzolt a kapuba. A védő góllal és gólpasszal kezdte így a szezont. 0-2
A Vízművek hiába próbált váltani, kevés helyzetet tudott kidolgozni, ami volt azt pedig kihagyták.
A 68. percben végleg eldőlt a meccs, a találkozón remekül futballozó Mészáros Dominik a 68. percben egy szép elfutás után 11 méterről a bal sarokba lőtt. 0-3
A hajrában az Építők szintén Mészáros révén még egy kapufáig is eljutott. Az előzetes várakozásokhoz képest meglepő, de sima vendég győzelem született.