BLSZ2. Jön a 20. forduló

blsz220

Az időjárás viszontagságai miatt ismét nem tudtak teljes fordulót lebonyolítani tavaszi negyedik fordulóban három mérkőzés is elmaradt, a megrendezett találkozókon leginkább a papírforma érvényesült.
Kíváncsian várjuk az újabb kört.

BVSC Zugló – Szent Pál Akadémia
Később rendezik.

KISE – FFC
2018.03.24 - 10:00 Budapest, Merkapt Maraton SE , Maglódi út 12a, 1106
Mindkét fél kiesés közelében áll jelenleg, ezért csak a győzelem elfogadható számukra. Ennek ellenére a döntetlent
tartjuk a leginkább lehetséges eredménynek, de bármi megtörténhet.

Pestszentimrei TK II – Kelen SC II
2018.03.24 - 11:00 Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep 18.ker. Táncsics Mihály utca 53.
A jó formában lévő PSK II kettőből kettőt nyert eddig tavasszal, és most a harmadik győzelmére
készül, amiben az eddig felemásan szereplő (egy győzelem, egy vereség) Kelen SC II próbálja
meggátolni. Az otthonjátszók tűnnek esélyesebbnek, de teljesen egy Kelen siker sem zárható ki.

Hidegkút – CSHC’94
2018.03.24 - 15:00 Budapest, Pokorny József Sport és Szabadidő központ, Szabadság u. 51-57, 1028
A Hidegkút legutóbb idegenben győzte le az FFC-t és most azzal a CSHC-vel találkozik, akiknek ez lesz
a tavaszi bemutatkozása, ugyanis az összes korábbi találkozójuk elmaradt.
A tavaszi ébredésre várnak a Csepeliek, mert ha tovább szunnyadnak, annak bizony megisszák a
levét.

1908 SZAC – Pénzügyőr II
2018.03.24 - 15:00 Budapest, Deák Ferenc Sporttelep 1183 Budapest, Thököly út 5.
A SZAC egyetlen megnyert találkozóval a háta mögött is tartja magát a negyedik helyen, míg a
Pénzügyőr II a legszorgalmasabbak közé tartozik, ők 3 mérkőzésen is túl vannak már 3 győzelemmel.
Igazi rangadóra van kilátás.

RTK Vasló – Műegyetem
2018.03.24 - 15:00 Budapest, Rákosmenti TK Sporttelep 1171 Budapest, Péceli út 144.
A gyengélkedő, 2 vereséget felhalmozó RTK az 50%-os mutatóval álló Műegyetemet fogadja.

A hazaiakra igazán ráférne egy győzelem, bár a helyezésük alapján nincs okuk az izgalomra. A vendégek
is jól tartják magukat a középmezőnyben, így most sem lépnek esélytelenül pályára.

Csep-Gól – Közterület
 2018.03.25 - 11:00 Budapest, Budafoki MTE Sporttelep,  Promontor u. 89.
A Csep-Gól nem viccel! Nekik mindegy, hogy otthon játszanak vagy idegenbe utaznak, végig a
győzelem az útitársuk. Most otthon fogadják a feltámadó Közterület csapatát, akik igyekeznek majd
megnehezíteni a hazaiak dolgát.

MUN SE – Törökbálint
 2018.03.25 - 17:00  Budapest, Budafoki MTE Sporttelep Promontor u. 89.

A MUN SE két vereséggel kezdte a tavaszt, ráadásul a Budapest Kupában is elvéreztek a héten.
Ezekkel az előjelekkel várják az eddigi 3 találkozóján súlyos vereségeket begyűjtő Törökbálintot.