Kaltenekker Attila két góllal mutatkozott be a magabiztosan nyerő Ikarusban

kaltenekker ikarus

Ikarus BSE - Kelen SC 4-0

BLSZ1. 1. forduló

A mérkőzsé jegyzőkönyve: ITT!

Azonnal helyzettel nyitott a Kelen, Kádár Máté indította a Budafokról igazolt Csabai Tamást, akinek lövését védte Edelényi Dániel.
Az Ikarus nem teketóriázott, góllal válaszolt, szintén egy új igazolás villant, a Gázgyárban ez előző bajnokságban hanyagolt Kaltenekker Attila a tizenhatos jobb sarkáról a hosszú sarokba ívelt. 1-0
A forgatókönyv folytatódott. A 30. percben jött egy nagyobb Kelen-helyzet Koós Bálint 7 méterről kapura tett labdáját fogta Edelényi Dániel.
Balogh Bence viszont 5 perc múlva a túloldalon gólt szerzett, egy kavarodás után Devecser Zsolt paszát követően 14 méterről lőtt a bal felsőbe. 2-0

ika kelen

A szünet után 5 perccel majdnem szépített a Kelen, Egyed Botond 25 méterről leadott lövése a felső kapufán csattant.

Majd az Ikarus következett, Orosz Botond bal oldali szabadrúgása után Balogh Bence fejelt kevéssel mellé.

A 61. percben Kaltenekker Attila megszerezte második gólját is. Miután egy saját lövése utáni kipattanót 8 méterről a kapuba lőtt. Második találatának szépséghibája, hogy belesérült, így le is kellett cserélni. 3-0
A 71. percben tovvább nőtt a hazai jókedv és előny, Gillich Máté egy átvétel után 15 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 4-0
A hajrában mindkét csapatnak egy-egy helyzete volt, de az eredmény nem változott, az Ikarus megérdemelt győzelmet aratott.

A mérkőzés legjobbja Kaltenekker Attila lett.
Ismét bizonyította képességeit, és azt, hogy ebben az osztályban tud meghatározó játékos lenni. Két góljával szép bemutatkozása volt az Ikarusban.