BK: 10 percnyi Közterület-henger a KISE ellen!

kozteruletsk iii

Meglepetésre a Közterület SC 4-1-es győzelemmel jutott tovább a BLSZ2-es bajnokságban nála jóval előkelőbb helyen álló KISE ellen a Budapest Kupa 3. fordulójában. Az osztálytársi viszonyon túl a mérkőzés presztízsét az is adta, hogy a már a KISE-ben szereplő Hanga Norbert és Kövér Gábor évekig játszott a Közterületben, ahonnan télen igazolták át őket. A találkozón sokáig 0-0 volt az állás, de az 55. és a 66. perc közötti időszakban a hazaiak négy góllal sokkolták Porvay János csapatát. Laschhober Péter, Sándor László, Csőke Tamás és Vidák Dezső talált a kapuba, a gólzáporra a 72. percben csak Kong Setha Péter tudott válaszolni.

Közterület SC - KISE 4-1

Budapest Kupa 3. forduló

Vélemények:

Szikszai Zoltán (a Közterület vezetőedzője): - Örülünk, hogy sikerült továbbjutnunk a KISE ellen, bár elsősorban felkészülési mérkőzésként tekintettem a találkozóra. Teljesen új csapatot építünk, és megmondom őszintén, hogy még nem számítottam erre az eredményre. A kőbányaiaknál két volt játékosom is futballozott, de ezzel személy szerint nem foglalkoztam, mert csak a saját csapatomra koncentráltam.

Porvay János (a KISE vezetőedzője): - Csalódás volt számunkra ez a mérkőzés, de remélem ilyen csalódások nem érnek minket a jövőben.