Döntőben a favoritok! Vasárnap rendezik a BLSZ Téli Teremtorna fináléját!

Írta: Pestifoci.hu

 

pestifoci blszteremtorna

Véget ért a XII. BLSZ Téli Teremtorna középdöntője, a vasárnapi napon már csak 8 csapat versenyzik tovább egyenes kieséses rendszerben.

A nyolc közé három BLSZ1-es csapat, az Építők, a Testvériség és a RAFC jutott be, a BLSZ2-esek közül a SZAC-nak, a Budafoknak és a Szent Pál Akadémiának sikerült ugyanez. BLSZ3-as csapatként ott lesz vasárnap is a MUN SE, a legalsóbb osztályból pedig a Sziget Sport Akadémia tudott eljutni az egyenes kieséses szakaszig.

Érdekes lesz a torna folytatása, érdemes kilátogatni Budafokra.

KÖZÉPDÖNTŐ

I. CSOPORT:

  • 1. Testvériség SE 9 pont
  • 2. BMTE II 6 pont
  • 3. MUN SE  3pont
  • 4. Erdért 0 pont

Csoportmérkőzések:    2017. január 07. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 09:00  MUN SE  Erdért SE  4-1
2. 09:35  Testvériség  BMTE II  7-1
3. 10:10  MUN SE  Testvériség  1-3
4. 10:45  BMTE II  Erdért  6-2
5. 11:20  BMTE II  MUN SE  1-0
6. 11:55  Testvériség SE  Erdért SE  5-1

II. CSOPORT:

  • 1. 43.sz. Építők  9 pont
  • 2. RAFC   3 pont
  • 3. BÜSKE 3 pont
  • 4. Budatétény  3 pont

Csoportmérkőzések:    2017. január 07. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 13:00  Budatétény  43.sz. Építők  2-9
2. 13:35  Büske  RAFC  1-2
3. 14:10  RAFC  Budatétény  2-4
4. 14:45  Büske   43.sz. Építők  2-10
5. 15:20  Büske  Budatétény  4-3
6. 15:55  43.sz. Építők  RAFC  3-0

 

III. CSOPORT:

  • Szent Pál Akadémia  7 pont
  • SZAC  7 pont
  • Sziget Sport Akadémia 3 pont
  • Hidegkút 0 pont

Csoportmérkőzések:    2017. január 07. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 17:00  Szent Pál Akadémia  SZAC  3-3
2. 17:35  Hidegkút  Sziget Sport Akadémia  0-3
3. 18:10  SZAC  Hidegkút  7-1
4. 18:45  Szent Pál akadémia  Sziget Sport Akadémia  10-4
5. 19:20  SZAC   Sziget Sport Akadémia  8-7
6. 19:55  Szent Pál Akadémia  Hidegkút  15-0

Mér

DÖNTŐ

Mérkőzések:        2017. január 08. (vasárnap)

1.         I. csoport 2. hely  -   III. csoport 2. hely     10:00

2.         II. csoport 2. hely -  III. csoport 1. hely      10:50

3.         I. csoport 1. hely  -  I - II – III. csoport legjobb 3. hely    11:40

4.         II. csoport 1. hely - I - II – III. csoport 2. legjobb 3. hely  12:30

5.         1 – 2 mérkőzés győztese   13:20

6.         3 – 4 mérkőzés győztese    14:10

7.         5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese   III. helyért      15:10

8.         5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese    I. helyért         16:00

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 10:00  Budafok   SZAC  
2. 10:50  RAFC  Szent Pál Akadémia  
3. 11:40  Testvériség  MUN SE  
4. 12:30  43.sz. Építők  Sziget Sport Akadémia  
5. 13:20  1. elödöntő    
6. 14:10  2. elödöntő    
7. 15:10  bronzmérkőzés     
8. 16:00  döntő    
Kategória:

Ez az oldal a jobb böngészési élmény elérése érdekében cookie-kat (süti) használ. Az oldal további böngészésével, illetve az "Elfogad" gomb megnyomásával hozzájárul a cookie-k használatához.