Az 1956-os Forradalom és Szabadságharc 60. évfordulója okán egynaposra szűkült a 8. forduló. Lássuk, hogy szerepeltek a csapatok a hétvégén.

A leghatékonyabb góllövőket követően a beszámolók következnek.

A 8. forduló legeredményesebb gólszerzői:

- Tóth Norbert (Nimród) 3 gól

- Hegedűs Bálint (Budatétény II) 3 gól

- Jóni Norbert Pál (Tizenhárom FC) 3 gól

BLSZ III/1 csoport

Az éllovas Szabadkikötő sorozatban második vereségét szenvedte el, most a Közgáz DSE járt túl az csepeliek eszén 2-1-es győzelemmel. A Goldball Czeglédy Gábor 3 góljával 4-3-ra verte a DINI SE-t és már a második helyen áll. A Margitsziget 4-1-re nyert az Istenhegy ellen, a CSHC pedig a Mac-Grund ellen zsinórban 4. győzelmét aratta (3-1). Az Inter 04 az utolsó pillanatokban 2-1-re verte a
Prókátort.

DINI SE facebook:

DINI SE-GOLDBALL ’94 FC 3-4 (2-2)

Gólszerző:Csende,Petike,Szarka

Nagyon nehéz bármit is írni,egy olyan találkozó után,ahol egy figyelmetlenség miatt öngóllal vezetéshez juttattuk az ellenfelet,majd kaptunk még egyet,utána pedig ragyogó játékkal megfordítottuk az eredményt. Mi több a második félidőben háromszor dönthettük volna el a javunkra a mérkőzést, de az ezerszázalékos helyzetet is kihagytuk, ezután pedig egy pontrúgásból egyenlítettek, majd a hosszabbításban egy gyermeteg hibából gólt kaptunk,és ez által még pontot sem szereztünk. Ezen a mérkőzésen szinte saját magunkat vertük meg.

CSHC-felnott.hu :

Tovább folytatódott a győzelmi szériánk!

A hétvégén csapatunk zsinórban megszerezte a negyedik győzelmét, ami rekordnak számít , ugyanis amióta feljutottunk a Budapest bajnokság harmadik vonalába, még nem sikerült 4-szer egymás után győzelmet aratnunk.

Jó szériánknak legutóbb a MAC-Grund csapata látta kárát. Jól indult számunkra a találkozó már a 15. percben megszereztük a vezetést. A gólszerző Bodor András volt.

A 19. percben már két gólos volt az előnyünk. Egy szöglet utáni kavarodást követően Udvardi Gábor eszmélt a leggyorsabban, majd egy gyönyörű lövést követően a kapu bal alsó sarkába lőtt.

A harmadik találatunk szintén egy pontrúgás után született. Egy bal oldalról beívelt szabadrúgást, Horváth Balázs juttatott akrobatikus mozdulattal a kapuba.

A hátralévő időben még futotta a szépítésre a vendég csapat erejéből, de a mérkőzés végkimenetele nem forgott veszélyben. A vendég csapat gólját Rebák Balázs szerezte egy szépségdíjas találatból.

A jövő héten a Kormányőr csapatához látogatunk. Vendéglátóink a tabella 9. helyén állnak, eddig 10 pontot (3 Gy 1 D 1 V) szerezve, de eggyel kevesebb meccset játszottak, mint mi. A találkozóra szombaton 9 órakor fog sor kerülni, a helyszín pedig a Könyves Kálmán körúton található Goldball Park lesz.

Bízzunk benne jövő héten tovább folytatódik jó sorozatunk !

Hajrá Csepel, hajrá CsHC !!!

CsHC pálya, Vezette: Illinszky – Székely, Rauzer

CsHC: Farkas – Juracskó, Horváth I., Halászi, Fazekas, Tyukodi T., Tyukodi M. (Juhász B 89′), Nagy, Horváth B., Udvardi, Bodor (Botos 74′)

MAC: Bencsik – Filibér, Magyar G., Juhász, Kasparek, Rebák, Magyar M. (Barabás 83′), Thaly, Megyeri, Benedek, Kádas (Foltin 65′)

Gólok: Bodor (15′), Udvardi (19′), Horváth B. (51′) ill. Kádas (54′)

Sárga lapok : Fazekas, Nagy, Tyukodi M., Botos ill. Filibér, Magyar M.

BLSZ III/2 csoport

Ebben a csoportban már csütörtökön is rendeztek egy mérkőzést, ahol a Budai XI SE 4:0-re verte a Budakeszi csapatát. A szombati folytatásban a TFSE II 5:1-re nyert idegenben a BEAC ellen, a MUN SE is hozta a következő 3 pontot a Duna SK elleni 3:1-es győzelem alkalmával. Az utolsó helyezett 3R Spartacus 6:0 arányban elvérzett a Bp. Erdért SE ellenében, a Bp.Polgári SC 2:2 es eldöntetlent játszott a Mahatma Gandhi-val szemben, míg a BVSC II 2:0-ra győzött a Műegyetem II elleni összecsapás alkalmával.

BLSZ III/3 csoport

Az élen álló Testvériség II újabb győzelmével már a hetediket aratta zsinórban. Ezúttal a BFCE ellen sikerült a 3 pontot elhozniuk, az 1:0 arányban megnyert mérkőzést követően.

A Törökbálint Nádasdi Levente mesterhármasának is köszönhetően 4:1-re tudott győzni az Újpesti Flotta otthonában. A Futballféria egy kiadós 4-1-es vereségbe szaladt bele az Issimo ellen, a dobogó közelébe felkúszó 33 FC pedig sorozatban ötödik győzelmét aratva az Újpesti Haladás haladását állította meg 4:1 arányban. A kieső helyen tanyázó Rákosliget egy ideig tartotta magát, de a hajrában elvérzett a Hidegkút II elleni 2:4 alkalmával. Valamint a Káposztásmegyer is kikapott otthon az MTK Baráti Körtől 3-2-re.

BLSZ IV/1 csoport

Az élen állók mérkőzései elmaradtak, így a hozzájuk felzárkózni kívánó csapatok helyezkedtek a dobogó közelében. A Wolfs FC 3:0-ra verte a Siketek gárdáját, így jelenleg a negyedik helyen áll, a DINI SE II 4:2-re verte a Róna SC-t, és újabb kétszámjegyű eredmény született a Híd- Unió – FC Pifu 04 mérkőzésen, ahol a vendégek többek között Ináncsi László 3 góljával 13:2 arányban (!) diadalmaskodtak. A 15 gól alkalmával aztán lehetett gyakorolni a középkezdést!

PIFU 04 facebook:

Csapatunk kiütéses sikert aratott idegenben a Híd-Unio ellen 13-2 arányban! Remek játék volt a pályán szép támadásokat vezettünk és még 3 kapufánk is volt a két büntető mellett! Így tovább!

BLSZ IV/2 csoport

Péntek este találkozott egymással az ULC Vasló és a Dinamo Torpedo KSE és egy alapos adok-kapok után, 4:4-nél állapodtak meg a csapatok. A szombati folytatásban az Erős Vár újabb mérkőzését hozta sikerrel, ezúttal a Merkapt SE otthonában győztek 4:0 arányban és már a harmadik helyen állnak. A listavezető Külker SC a Kormányőr II-t verte 3:0-ra, valamint a Sziget Sport – Nimród mérkőzésen 13 gól esett 4:9-es elosztásban. Itt a Nimród csapatából Tóth Norbert 3 gólt ért el. A Than Károly pedig otthon szenvedett újabb vereséget a MUN SE II ellen.(0:1).

ERŐS VÁR facebook

Magabiztos siker a rangadón

8. forduló

Merkapt SE - Erős Vár FC 0-4

Gólszerzők: Domokos Bence, Regős Mátyás, Schranz Áron, Reichert Dávid

Ma délelőtt Kőbányára látogattunk, mégpedig azzal a céllal, hogy begyűjtsük a három pontot a Merkapt SE otthonában. Ellenfelünk a forduló előtt a bajnoki tabella hatodik helyén állt, csupán két ponttal lemaradva mögöttünk, így tudtuk, hogy nem hibázhatunk.

A mérkőzés első perceitől kezdve veszélyesek voltunk ellenfelünk kapujára, azonban egészen a 32. percig kellett várni az első gólunkig: ekkor Domokos Bence törte meg a jeget egy higgadt találattal. Az első félidő legvégén Regős Matyi révén megdupláztuk előnyünket, s egyúttal emberelőnybe is kerültünk, miután a játékvezető kiállított egy embert a találat szabályosságát kérdőre vonó hazaiak közül.

A második játékrész elején tizenegyeshez jutottunk, melyet azonban (második nekifutásra) nem tudtunk értékesíteni. Rohamaink viszont tovább folytatódtak, melynek eredményeképp Schranz Áron, majd nem sokkal később a mérkőzésen kiválóan futballozó Reichert Dávid is betalált, mint utóbb kiderült, beállítva ezzel a végeredményt.
Köszönjük azoknak, akik kilátogattak a mai mérkőzésre, és tettek azért, hogy idegenben is otthon érezzük magunkat! És Isten éltesse sokáig játékos edzőnket, Fabiny Marcit, aki ma ünnepli 20. születésnapját!

BLSZ IV/3 csoport

Az élen álló Respect FC nem értett egyet a Kőbányai Egyetértés-el a pontok egyenlő elosztását illetően, ezért ennek nyomatékot is adva 9:0 arányban győzte le ellenfelét. A félidő már 8:0 volt a vendégek javára. A Pestújhelyi FC – Tizenhárom FC mérkőzésen még több gól esett, mint a Respectén, mert itt 7-3-ra a vendég Tizenhárom FC diadalmaskodott, Jóni Norbert Pál 3 góllal járult hozzá a győzelemhez.
És, hogy a hazai csapatok kálváriája tovább tartson a Hangos Se – Vizafogó mérkőzésen is a vendégek győztek 4-2-re. A forduló rangadóján az otthonjátszó csapatok becsületét ebben a fordulóban az Erzsébet SK mentette meg, amikor a második félidőben pontot mentett a Bp. Erdért SE II ellenében (1-1).

RESPECT SE facebook

8-ból 7. Ezúttal egy 9-essel. A két dobogós is a kedvünkre tett az 1-1- gyel, ráadásul a Barca a 94. percben szerzett góllal nyert Valenciában. Kell ennél több? (Mondjuk a 8-0- ás félidő után lőhettünk volna még néhányat... :P ).

Pestújhely facebook

Labdarúgó Szakosztály - Hétvégi Eredmények

Felnőtt csapatunk a hétvégén, hazai pályán fogadta a Tizenhárom FC játékosait. Sajnos a mérkőzés nem úgy sikerült, ahogyan azt az előző mérkőzéseken láthattuk. 2:2 -es félidő után 7:3-as vereséget szenvedtünk. Gólszerzőink voltak: Molitorisz Patrik ( 17, ) Gondos Ádám ( 82 , ) illetve egy öngól. A következő fordulóban a listavezetőhöz látogatunk, ennél jobb javítási lehetőség nem is kell !!

BLSZ IV/4 csoport

Szépen termelték megint a csapatok a gólokat. Nézzük az eredményeket emelkedő számsorrendben. 4 gólig jutottak a mérkőző felek a BEAC II – Hegyvidék II mérkőzésen (0:4), 5 találat született az ASR Gázgyár – Rákosszentmihály II mérkőzésen (4:1), 6-szor zördült meg a háló az UNIONE II – RTK Vasló II mérkőzésen (6:0) és 7 alkalommal kellett a kapusoknak maguk mögé nyúlniuk a Rúg-6 – Budatétény II 2:5-ös mérkőzésen. Itt a Budatétényből Hegedűs Bálint 3 találatot ért el.