Rangadót nyert az Építők

Írta: kivonat és fotó: 43.sz.epitoksk.hu

epitok inter

Az előző bajnokság során tavasszal az Építők 9-1-re verte azt az Intert, amely akkor egy nagyon szétesett csapat benyomását keltette, most hasonló eredményre józan ember nem gondolhatott (igaz, akkor se). A két jobb játékerőt képviselő csapat meccse igazi rangadóak ígérkezett és az is volt.

43.sz. Építők SK - Inter CDF SE 3-1

BLSZ1. 2. forduló

A kezdeti helyzettelenség után a 32. percben a hazai csapat szerzett vezetést. Vécsi Gábor beadását Gergely Viktor az 5 méterre a kaputól helyezkedő Kocsis Balázshoz, került, aki védője szorításában a hálóba rúgta a labdát.1-0
Az egyenlíteni igyekvő Inter az első félidőben csak Chibueze 17 méterről leadott felső kapufájával tudott válaszolni. Az 57. percben viszont már egyenlített a nagy erőket mozgósító vendégcsapat, Egbela csúsztatott a kapuba. 1-1
A hajrá azonban ismét az Építőké volt a 78. percben Kavalecz Márk passzolt Mészáros Dominikhez, aki egy csel után 16 méterről a jobb sarokba lőtt. 2-1 A mérkőzés a 89. percben dőlt el végleg Fodor remek passza után Vécsi Gábor állította be 12 méterről a végeredményt. 3-1

A mérkőzés után a 43szepitoksk.hu honlapnak a hazai csapat vezetőedzője, Dr. Hevesi Tamás így nyilatkozott:

“Változatos jó meccs volt. Nem volt könnyű kompenzálni a vendég játékosok fizikai fölényét, de sikerült. Az meg kifejezetten bravúrosnak mondható, ahogy a csapat megrázta magát a hajrában és a magunk javára döntöttük el a meccset. Nagyszerű győzelmet arattunk.”

Tags: Inter | Építők