A MUN SE lett a BLSZ4. 2. csoportjának bajnoka

munse2

A MUN SE győzött a Külker elleni rangadón, és így három fordulóval a bajnokság vége előtt megnyerte a BLSZ4. 2. csoportját!

A klub facebook oldala így számolt be a győztes rangadóról:

MUN SE - Külker SC 2-0 (1-0)

BLSZ4. 2. csoport

Gólszerzők: Fehér M (1), Csoba R (1)

Ma úgy futhatunk ki a (mű)gyepre, hogy győzelem esetén mi vagyunk a bajnokok. Egy igazi rangadóra volt kilátás, mert első helyezettként játszottunk a másodikkal. Ennek tudatában az első perctől kezdve nagyon határozott, és tudatos játékkal erőltettük akaratunkat a jó erőkből álló ellenfélre. Mindenki átérezte a meccs tétjét, és maximális koncentrációval játszott. Az első negyedóra végén, a saját kapunktól három gyors szélső passzal juttattuk fel a labdát az ellenfél kapuja elé, Matyi remekül passzolt Kozihoz, aki egy visszahúzós csel után középre tálalt Maxim elé, ő finoman megtolta (még szabálytalanul sem tudták szerelni) és kilőtte a hosszút.1-0.

Ebben a játékrészben mindkét csapatnak volt még gólszerzési lehetősége, de ezeket nem sikerült kihasználni. A második félidőben is inkább mi domináltunk. A Külker csapata ezen a napon nem tudott kibontakozni ellenünk, köszönhetően a csapat rendkívüli fegyelmezettségének. Az 51. percben bal oldalon vezettünk támadást. Kozi egészen a tizenhatos magasságában járt, és tekerte balról a labdát középre, amit a menteni igyekvő védő a jól helyezkedő Csoba Roli térdére rúgott, ahonnan a labda egyenesen a hálóba pattant. 2-0 Azt mondják a jó csatárnak van szerencséje! Ez a momentum volt, amikor a jól játszó és sportszerű ellenfél megtört.

Személy szerint a kispadon már inkább a visszaszámlálással foglalkoztam, de a srácok élvezték a meccset. Több helyzetet sikerült még kialakítanunk, de ezekből már újabb gól nem született.  Feljutásunk sikere igazi csapatmunka volt, végig kiegyensúlyozott teljesítményünknek köszönhető. Nagyon köszönjük mindenkinek a támogatását, akik értünk szorítottak!