Szabadkikötő - Közterület 2-2

blsz2 2fordulo 018

A Szabadkikötő és a Közterület is vereséggel kezdte az új bajnokságot, most mindkét csapat javítani készült, de végül ez 1-1-pontban valósult csak meg.

BLSZ2. 2. forduló

A mérkőzés jegyzőkönyve: ITT

blsz2 2fordulo 024

Gyors gólváltással indult a Szabadkikötő – Közterület mérkőzés.
Béres Zoltán már a 3. percben bevette a vendégek kapuját, azonban a válasz sem váratott sokáig, 2 perc múlva Teleki András (Közterület) szöglete után Tőkés Norbert fejelte a hálóba a labdát. 1-1
A következő komolyabb helyzetből a 15. percben már nem született gól, de csak azért, mert Teleki András ziccerét Molnár Viktor bravúrral védeni tudta.
A 21. percben a Szabadkikötő veszélyeztetett, Csontos Tamás 17 méterről, balról alig lőtt a kapu fölé.
A két kimaradt nagy lehetőség után újabb gólváltás következett. A 29. percben Teleki András adott nagy labdát Ángyási Gergelynek, a Közterület tavalyi házi gólkirálya pedig tökéletesen oldotta meg a helyzetet, kissé jobbról kilőtte a hosszú sarkot. 1-2

blsz2 2fordulo 029
Az előnyt 7 percig tudta megtartani a Közterület. Egy hazai támadás során Varga Lászlót tűntették el látványosan a tizenhatoson belül, a jogosan megítélt büntetőt Gráczki Péter magabiztosan vágta a hálóba. 2-2
A második játékrésztől azt várhattuk, hogy folytatódik a gólzápor, hiszen az elsőben elég jó volt a helyzetkihasználása a csapatoknak, de bár néhány helyzet mindkét oldalon akadt, gól az már nem. A 90. percen Király Pétert (Közterület) még egy nagyon rosszul sikerült belépő után kiállította a játékvezető. Maradt a 2-2-es végeredmény, amellyel bár egyik csapat sem lehetett túlzottan elégedett, de a látottak alapján elégedetlen se.