Fontos sikert aratott a Kerület!

kaszaiker222

Egy Csepel elleni 0-0-s és egy MTK elleni 2-2-es döntetlen után első győzelmére készült a III.Kerület, és a Balatonfüred ellen össze is jött a siker!

III.Kerületi TVE - Balatonfüredi FC 2-0

NBIII. Nyugati csoport 3. forduló

Nem esett egymásnak a Kerület és a Balatonfüred az NBIII. Nyugati csoportjának 3. fordulójában. Az első helyzetre a 15. percig kellett várni, ekkor az Újpest utánpótlásából igazolt 19 éves Gálfi László lőtt közelről, de Szabó Marcell, a helyén volt, így maradt a 0-0.
Újabb negyedóra elteltével Móczó Norbert (Kerület) lőtt 10 méterről nagy helyzetben a kapu fölé.
A játékrész vége felé egy füredi helyzet is akadt, de az első félidőben nem tudott a kapura igazán veszélyesen futballozni a vendégcsapat.

A második 45 perc elején, ahogy a Csepel ellen is tette, ismét magasabb fordulatszámra kapcsolt a Kerület, de a Balatonfüred is csipkedte magát. Mindkét oldalon megvoltak a lehetőségek, de gólt végül a hazai csapat szerzett. A 66. percben egy jobb oldali beívelés után Szűcs fejelte kapura a labdát, amibe Szabó Marcell csak beleérni tudott, de a halóba jutását nem tudta megakadályozni a játékszernek. 1-0
A találkozó a 80. percben egy füredi védelmi hiba után végleg eldőlt. Kaszai Gábor (képen) volt szemfüles, egy rosszul hazapasszolt labdát eltolt Szabó Marcell mellett, majd az üres kapuba lőtt. 2-0
A mérkőzés hajrájában még a csereként beállt Lőrincz Dániel a felső kapufára fejelt egy szögletet követően, de az eredmény már nem változott. A Kerület nagyon fontos győzelmet aratott és továbbra is veretlenül áll a nyugati csoportban.