Közterület: 9 gólos vereség után 4-0 a BVSC ellen!

kozterulet esmtkii 005

A BLSZ-ben nincs lehetetlen! Az elmúlt hét legnagyobb meglepetése az volt, hogy a BLSZ1-ben a Szent Pál Akadémia 14-0-s Pénzügyőr elleni veresége után legyőzte a második helyezett Ikarust.
A Szent Pál meglepő győzelmére egyébként rátett még egy lapáttal, hiszen a 27. fordulóban a Voyage-t is legyőzte idegenben.

A BLSZ2-ben most hasonló események zajlottak le. A 26. körben a Közterület 9-0-ra kikapott a második helyezett Gázgyártól, ezen a hétvégén viszont talpra állt, és 4-0-ra legyőzte a dobogóért küzdő BVSC-t!

Közterület - BVSC 4-0

BLSZ2. 27. forduló

A zuglóiak érthetően bizakodóan készültek eheti ellenfelükhöz, hiszen az ősszel 3-2-re hazai pályán egy jó meccsen legyőzték az akkor még sokkal jobb formában lévő Közterületet.
Most az esélyesség terhe azonban úgy látszik nyomta őket, mert a remekül védekező hazaiakkal nem igazán tudtak mit kezdeni. Sőt!
Néhány távoli vendég kísérlet után a KT gólt szerzett!

A 31. percben Kövér Gábor adott pazar labdát a Laschober Péternek, aki átemelte a kiszolgáltatott helyzetben lévő Károlyi Dávid kapust. 1-0
A gól után nem sokat változott a helyzet, ráadásul újabb gólt kapott a BVSC!
Ferenczi Bence kirúgása után Kövér Gábor csúsztatta Ángyási Gergelyhez a labdát, aki kapura tört vele, a Közterület házi gólkirálya kisodródott helyzetből lőtt, de Károlyi szögletre mentett.
A sarokrúgást kifejelték a vendégek, de pont Király Péter elé, aki 22 méterről óriási gólt lőtt a felső sarokba! 2-0

A második félidőben nem változott a helyzet, a BVSC próbált tenni a felzárkózásért, de ez nem a zuglóiak napja volt, sokkal inkább a Közterületé!
A 75. percben a bal oldalon a tizenhatos vonalánál kapott labdát Ángyási Gergely egy védőt kicselezett, majd 17 méterről ő is nagy gólt lőtt a rövid felső sarokba! 3-0

A 84. percben a kegyelemdöfést is megadta a hazai csapat. Csőke Tamás szöglete mindenki feje felett elszállt, Ángyási Gergely pedig 8 méterről mellkassal kapuba fordította a labdát! 4-0

A BVSC vereségével látszólag most nagyon távol került a dobogótól, de a helyzete nem reménytelen. A Közterület 40 pontjával a 7. jelenleg a tabellán!

Tags: BVSC | Közterület