Érdekes BLSZ-edzőmeccsek

bvsc rafc 001

Javában készülnek a BLSZ csapatai a vélhetően rengeteg izgalmat tartogató tavaszi idényre.
Az edzőmeccseken az előző héten is számos meglepő eredményt szállítottak a csapatok. Ezekből szemezgettünk:

Az NB3. egyik élcsapata, az Újbuda a hétvégén már második Budapest bajnokságban szereplő ellenfele ellen vívott kemény meccset. A Pénzügyőrtől korábban 1-0-ra kikapott, most viszont egy hajrában szerzett góllal 2-1-re legyőzte a BLSZ2-es Intert.
Az Építők szombaton úgy nyert 4-1-re az NB3-as Gyöngyös ellen, hogy még egy büntetőt el is hibázott!
A BLSZ1-es RAFC komoly pofont kapott a BVSC-től, amely második félidei remek játékának köszönhetően 5-0–ra (!) győzött. A zuglói csapatba visszatért Sebők Dániel, aki az NB3-as Maglód csapatánál töltötte az elmúlt félévet. A BVSC vasárnap is játszott, és a Gödöt is legyőzte 3-2-re.

A Pénzügyőr bár a hétvégén kikapott a Tatabányától 1-0-ra, a csapat erejét mutatja, hogy korábban megverte a REAC-ot (7-0), és az Újbudát (1-0).

A Budafokot csak nehezen tudta legyűrni a Fejér megyei első osztályt veretlenül vezető Iváncsa, végül 2-1-re nyert a vendégcsapat.
Vasárnap a BLSZ2. harmadik helyén álló SZAC 4-0-ra nyert a Hegyvidék ellen. A szentlőrinciekkel kapcsolatos hír, hogy információnk szerint a KISE támadója, Jordáki Norbert lehet az egyik új igazolása a csapatnak.