Nagy a baj a Nagytéténynél! Egymáson vezették le a feszültséget!

bvsc-nagyteteny2

BVSC -  Nagytétény SE 3-2

BLSZ2. 10. forduló

Ahogy az várható volt, érdekes mérkőzést hozott a BVSC és a Nagytétény SE összecsapása a Budapest II. osztály 10. fordulójában.
A BVSC kezdte jobban a mérkőzést, és egy szélről beadott labda után Turcsán Richárd a 32. percben 8 méterről meg is szerezte a vezetést a hazaiaknak. 1-0

A szünet után úgy tűnt, hogy a zuglói csapat gyorsan dűlőre viszi a dolgot. Leinweber Zoltán 3 perccel a második félidő kezdete után közelről a hálóba emelte a hazaiak második gólját. 0-2

Azonban kisebb meglepetésre föltámadt a Nagytétény! Az 56. percben egy gyorsan elvégzett szabadrúgást követően Godár Péter 12 méterről először a kapufát találta el, utána viszont a hálóba vágta a labdát.

A 67. percben Szabó Bence kezezése után 18 méterről szabadrúgást rúghatott a Nagytétény, Simon László pedig a hálóba tekerte az egyenlítő gólt.

A döntetlen állás azonban nem tartott sokáig. A 74. percben egy jogosan megítélt tizenegyesből Erdő-Lahner Tas ismét vezetéshez jutatta a BVSC-t, amely végül ezzel a találattal meg is nyerte a meccset.

A találkozó végén a Nagytétény labdarúgói egymáson vezették le a feszültséget.  A kispad előtt inzultálni kezdték egymást a vendégek játékosai. Leginkább Tóth Péter volt elemében, aki láthatóan nem bírta feldolgozni a vereséget. Talán ennél többről is van szó, valami nagyon nincsen rendben a Nagytéténynél…

Tags: BVSC | Nagytétény | BLSZ2